Fiorelli — витонченість смаку

Напої Fiorelli — це поєднання вишуканого смаку, якісної сировини та елегантного дизайну. Це відносно молодий бренд, що випускає ігристі вина. Для виробництва алкоголю використовується добірний виноград. Весь процес суворо регламентується, а рецептура тримається в найсуворішому секреті, що робить продукцію Фіореллі унікальною.

Ігристі вина цього бренду виготовляються на заводі TOSO, розташованому в Італії. Серед напоїв пристосовують солодкі, напівсолодкі та сухі вина. Водночас міцність вин не перевищує 11%. Також у лінійці є безалкогольне ігристе вино.

Види ігристих вин Fiorelli

Італійський бренд пропонує великий вибір напоїв із різними смаковими якостями. До лінійки Fiorelli входять:

  • Asti — його готують із винограду сорту Білий мускат, який вирізняється солодкуватим смаком із достатнім ступенем кислотності. Міцність асті становить 7%.
  • Просеко — сухе ігристе вино на основі винограду сорту Глера, вирізняється насиченим свіжим і фруктовим смаком, також можуть бути ноти ванілі та меду.
  • Фраголіно — солодке ігристе вино з яскраво вираженим полунично-суничним смаком. Такий присмак надають зовсім не фрукти, а сорт винограду Ізабелла, з якого роблять Fiorelli Fragolino. Його міцність становить 7.5%.

Під час подавання ігристі напої Фьореллі розливають у келихи з високою ніжкою. У них не заведено додавати кубики льоду, але перед подаванням варто покласти пляшку у відро з льодом. Вина Fiorelli можна пити як аперитив або за вечерею. Вони добре поєднуються з білим м'ясом, червоною рибою, легкими салатами, сиром, горіхами. Наприкінці трапези їх можна подавати із солодощами: фруктами, ягодами, морозивом, шоколадом. Вибір закуски залежить від сорту алкоголю. Так, біле вино добре поєднується із мигдалем, а червоне — із шоколадом.

Обрано 31 товар