Шампунь глибокого очищення: коли він потрібен і навіщо

Правильний догляд за волоссям та шкірою голови передбачає застосування шампуню глибокого очищення, який у професійних колах відомий як ШГО. Спеціально розроблений засіб, на відміну від класичного, забезпечує максимально ефективне очищення. Це потрібна процедура, що дає змогу змивати все те, що день у день накопичують пасма та шкірний покрив.

Ретельно продумана формула легко впорається не тільки із частинками природних забруднень, залишками солей від жорсткої води, після купання в басейні або в морі. Але й із залишками різної косметики — бальзамів, спреїв, пінок, лаків і багатьох інших різновидів. Всілякі домішки не вимиваються повністю звичайним шампунем, а поступово накопичуються, забивають пори й укривають кучері невидимою плівкою. Унаслідок волосся починає тьмяніти та втрачати об'єм, швидше стає масним і ламким. До того ж ефект від звичного догляду непомітний і з'являється думка про «звикання».

Насправді проблема найчастіше криється в недостатньому очищенні, для якого й створений професійний ШГО. Тому засіб дуже важливо використовувати регулярно, щоб уникнути безлічі неприємностей. Також застосування рекомендоване перед фарбуванням, тонуванням, ламінуванням для отримання ідеального та стійкого результату.

Як працює шампунь глибокого очищення

Вплив шампуню Deep Cleaning порівнянний зі звичайним пілінгом, націленим на відлущування верхнього ороговілого шару шкіри. До його складу ввійшли грамотно підібрані компоненти для належного впливу. Якісний продукт ретельно очищає волосся, розкриваючи кутикулу та вимиваючи зсередини все, із чим не до снаги впоратися стандартному засобу. А також працює над ефективним очищенням шкіри голови, повністю звільняючи від нагромадженого зайвого шару.

Гарна косметика від відомих брендів містить додаткові речовини, які допомагають у догляді. Це добірні натуральні олії, рослинні екстракти, кератин та інші корисні речовини, які мають різні властивості. Зокрема:

 • зволожувальні,
 • пом'якшувальні,
 • розгладжувальні,
 • поживні,
 • зміцнювальні,
 • відновлювальні.

Панує хибна думка, що шампунь глибокого чищення агресивний і змиває фарбу. Насправді він абсолютно безпечний як для фарбованого, так і мельованого волосся. ШГО впливає на рівні кутикули — верхнього шару, тоді як пігменти зосереджені в глибоких шарах, що унеможливлює їхню взаємодію з активними речовинами.

Критерії вибору шампуню глибокого очищення на сайті ROZETKA

Щоб вдало купити шампунь глибокого очищення, потрібно звернути увагу на ключові характеристики:

 • призначення — сучасні засоби розроблені для кожного типу волосся з огляду на індивідуальні потреби, створюються для жінок і чоловіків, а також є універсальні, бувають для періодичного та для щоденного вжитку, тільки для салонів краси або підхожі для домашнього застосування;
 • склад — може ґрунтуватися на компонентах натурального походження або бути повністю натуральним, спрямованим тільки на очищення або насиченим спеціальними інгредієнтами для догляду;
 • додаткові особливості — наприклад, освіжний ефект, функція бальзаму, функція термозахисту;
 • аромат — можна підібрати засіб із фруктовим, квітковим, ментоловим або будь-яким іншим ароматом, а також без запаху;
 • Об'єм — запропоновано оптимальні домашні варіанти (від 30 і 50 до 750 мл) і салонні (від 2, 3 до 10 л).

Вивчивши весь асортимент, докладний опис і відгуки про товар, який зацікавив, не важко буде зробити правильний вибір. Відомі виробники гарантують якість реалізованої продукції, ROZETKA — сучасну доставку замовлення на всій території України.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів