Шведські стінки: призначення й різновиди

Шведські стінки являють собою одні з найпопулярніших і найпоширеніших спортивних комплексів, які оптимально підходять як для дітей, так і для дорослих. Найчастіше такий інвентар купують для дітей та підлітків, трохи рідше ними користуються дорослі люди. Це зумовлено тим, що головним плюсом будь-якої шведської стінки є багатофункціональність. Такі конструкції чудово підходять для розвитку м'язового комплексу та поліпшення фізичної форми незміцнілого дитячого або підліткового організму.

Шведська стінка буде оптимальним рішенням для встановлення у квартиру або для будинку з невеликою присадибною ділянкою. Не біля кожного багатоповерхового будинку розміщена гарний спортивний або дитячий майданчик із належним інвентарем. З огляду на те, що такі конструкції займають занадто багато місця, у будинку практично завжди буде простір для того, щоб облаштувати невеликий спортивний куточок.

Виготовляє шведські стінки величезна кількість виробників. Вони намагаються зробити свою продукцію максимально якісною та функціональною. З огляду на це торгові марки постійно розробляють проекти комплектації спортивного інвентарю цього типу. Цим і зумовлений широкий асортимент обладнання, яке входить у комплект шведської стінки. Найпоширенішими є такі пристрої:

  • Мотузкові драбинки. Особливо подобаються дітям, адже мають не тільки спортивну, а й розважальну функцію. З їхньою допомогою малюки люблять грати в піратів, паралельно розвиваючи свій м'язовий комплекс. Особливо сприятливо мотузкові драбинки впливають на м'язи рук і ніг, зміцнюючи їх і роблячи більш розвиненими. Також такі елементи допомагають розвивати гнучкість і стійкість.
  • Грипси. Являють собою класичні ручки, закріплювані на турнік. Такі елементи належать до гімнастичного типу. Вони максимально зручні в захопленні й допомагають розвивати м'язи рук, зокрема зміцнювати кисті й покращувати силу жиму. Грипси підходять для занять спортом як дітям, так і дорослим. Також є важливим спортивним інвентарем для фітнесу.
  • Кільця гімнастичні. Є одним із найпоширеніших типів спортивного інвентарю, який обов’язково входить у комплектацію практично будь-якої шведської стінки. Підходять для стандартних гімнастичних вправ і підтягування, щоб розвинути м'язи рук і плечового пояса.
  • Навіси для груші. Це — спеціальні конструкції, призначені для закріплення боксерської груші. У такий спосіб шведську стінку можна перетворити в універсальний об'єкт для занять боксом.
  • Скеледроми. Найулюбленіший елемент дітей, що входить у конструкцію шведської стінки. Допомагають навчитися навичок альпінізму, розвивають спритність і стійкість. Якщо на таких стінках тренується дитина, дуже рекомендується організувати нагляд дорослих.
  • Турніки. Шведські стінки з турніком вважаються найпоширенішими конструкціями такого типу. Турніком користуються як дорослі, так і діти. Зазначений інвентар оптимально підходить для розвитку м'язів плечового пояса й рук.

Як обрати шведську стінку

Оскільки шведська стінка купується з огляду на багаторічне використання, покупці звикли з максимальною відповідальністю ставитися до питання її вибору. Одним із головних критеріїв вибору такого обладнання є виробник. Тільки перевірені торгові марки заслужили визнання клієнтської аудиторії. До таких належить і компанія Ladas. Шведські стінки від цього виробника заслужили позитивні відгуки потенційних покупців. Вони вирізняються міцністю та функціональністю, гарантовано витримуючи тривалу експлуатацію.

Показати ще 60 товарів