Відгуки покупців про Чоловічий годинник Skmei 1204 Black White Circel BOX (1204BOXBKWHC) 26

• Чоловічий годинник Skmei 1204 Black White Circel BOX (1204BOXBKWHC) фото від покупців 1
  • Чоловічий годинник Skmei 1204 Black White Circel BOX (1204BOXBKWHC) фото від покупців 2

• Anna Kolesnyk
    • Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Замовила на подарунок хлопцю.
    Прийшли перший раз, стрілковий механізм не працював, забрали на експертизу, пройшов тиждень і ось мені такі самі прийшли у відділення, приходжу провіряю і то саме, другий раз забрали на експертизу. День народження вже давно минув і з тих часів мені ніякого толку немає, ДЯКУЮ

• Людмила Наконечна
    • Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Замовляла на подарунок. Одне розчарування -стрілочний механізм не працює.

• Олена

То Ви повернули?

• Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Вещь!!! Ношу 7мес. На работе(склад). Неубиваемые, стекло без единой царапины. Я в шоке.

Переваги:
    Сплошное достоинство

Це річ, Сам в шоці. 6-місяців на роботі служать, виглядають як нові

Переваги:
    Скло
    Недоліки:
    Стрілки закривають цифровий(це і так зрозуміло)
  • Александр Редькин

Можно ли их мочить ? В душ например ходить

• MR Morningstar
  • Ростислав Липинский
    • Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Хорошая быстрая доставка, часы хорошие

Переваги:
    Качественные
  • Станислав Спесивцев
    • Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Пришли часы с поцарапанным браслетом и без фирменной упаковки, как на фото в розетке(

Переваги:
    Недоліки:
    внешний вид
  • Смык Олег
    • Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Rozetka- Молодцы!!! Все дослали, всем спасибо.

• Колір корпусу: Чорний + сріблястий

Покупались на подарок, часы хорошие, понравились, но пришли без коробки что была на фото. Обидно Да? Как дарить теперь не знаю.

Переваги:
    Увесистые, информативны, не плохой браслет, своих денег стоят брали и дороже но хуже.
    Недоліки:
    Не укмплектовали коробкой

Добрый день, Олег! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику через форму обратной связи (внизу страницы) для решения проблемы, мы с Вами свяжемся. В будущем, пожалуйста, используйте эту форму.