Підтримка носіїв
 • Немає в наявності

10 999

13 999 

Опис Акустична система Sony V42D (MHCV42D.RU1)

Звук для незабутньої вечірки
Завдяки потужній системі MHC-V42D з басами дальньої чутності кожен гість, хай де він буде, насолоджуватиметься насиченим звучанням. А за допомогою смартфона або жестів ви з друзями можете за чергою керувати клубними світловими ефектами та підсвіткою динаміків, які синхронізуються з ритмом музики.

Потужний звук для грандіозних вечірок
Наповніть дні народження, особливі свята та спонтанні вечірки живим і потужним звуком. Jet Bass Booster забезпечує відтворення потужних басів, чутних на великій відстані, що дає змогу насолоджуватися музикою, хай якою б масштабною буде вечірка.

Високочастотні динаміки
Щоб наповнити простір живим і потужним звучанням, використовуйте похилі високочастотні динаміки, які забезпечують ширше розсіювання звуку.

Jet Bass Booster
Завдяки звуженій конструкції закритого каналу баси можна чітко чути та відчувати як на танцмайданчику, так і на великій відстані від динаміків.

Насолоджуйтеся живим звучанням
За допомогою технології DSP реалістичний звук повністю заповнить простір і створить атмосферу справжнього музичного фестивалю або живого концерту.

Поліпшення якості цифрової музики
Технологія поліпшення цифрового звуку (Digital Sound Enhancement Engine, DSEE) підвищує якість стиснутих аудіофайлів, завдяки чому вони звучать майже так само, як і вихідний запис на компакт-диску.

Підсвітка динаміків і клубні світлові ефекти
Освітіть кожен куточок вечірки, хоч якою б масштабною вона буде, за допомогою різнобарвних клубних світлових ефектів і підсвітки динаміків, щоб повністю відтворити атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю.

Розкрийте свій музичний талант
Завдяки наявності двох мікрофонних входів ніхто не залишиться в стороні, і ви з друзями зможете разом виконувати улюблені композиції. А щоб додати трохи рок-н-ролу, приєднайте до одного з входів гітару та використовуйте систему як підсилювач. Вибирайте будь-який із трьох режимів: чисте звучання (Clean), спотворення гітарного звуку (Overdrive) або режим бас-гітари (Bass).

Керуйте музикою одним рухом руки
Перемикайте треки, вмикайте фланжер або ефект «вау-вау», збільшуйте гучність мікрофона для караоке, настроюйте тональність мікрофона та музики, а також керуйте гучністю за допомогою вертикального або горизонтального помаху руки. Керування жестами дає змогу контролювати систему MHC-V42D, не відвертаючи увагу від вечірки.

Голосове керування з Fiestable
Перемикайте треки, вмикайте та міняйте підсвітку за допомогою голосових команд. Просто виберіть функцію голосового керування в застосунку Fiestable і скажіть потрібну команду з 39 доступних, щоб ввімкнути музику, підсвітку або режим караоке.

Керування клубною підсвіткою через Fiestable
Коли ви ввімкнете клубну підсвітку в застосунку Fiestable на смартфоні, на його дисплеї почнуть показуватися ті самі світлові ефекти зі спалахами й колірними переходами, що й на звуковій системі.

Стати королем вечірок
Поділіться в соціальних мережах статусом про свою вечірку лише одним натисканням кнопки в застосунку Fiestable. Підвищуйте свій статус із кожною гучною вечіркою, щоб стати визнаним королем вечірок.

Керуйте перебігом вечірки, не перериваючи танцю
У застосунку Sony | Music Center можна керувати відтворенням музики та параметрами звуку прямо з телефона. Крім того, застосунок Fiestable дає змогу контролювати колір підсвітки, вмикати DJ-ефекти та режим караоке. Завдяки інтуїтивній функції керування жестами все це можна легко робити рухами кисті.

Характеристики Акустична система Sony V42D (MHCV42D.RU1)

Підтримка носіїв
Сумісність з iOS та Android-пристроями
Входи
Інтерфейси
 • HDMI
 • USB
Бездротові можливості
Оснащення
Кількість акустичних каналів
Система кодування звуку
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Руслан Воробьев
  • Продавець: Rozetka

  Когда будет в наличии

 • Софія Сонько
  • Продавець: Rozetka

  Класна колонка ! Звук і баси на висоті, управління просте - програмка допомагає.Також радує підсвітка і досить зручні габарити ) ДОбре працює з телевізором,дивитись фільми просто задоволення. Рекомендую до покупки

  Переваги:
  Звук, підсвітка і управління
  Недоліки:
  Не виявила
 • Василий Потульский
  • Продавець: Rozetka

  А какая мощность?

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення