Відгуки покупців про Набір Spell Гастрономічний 7 позицій (7500000311043) 4

• Набір Spell Гастрономічний 7 позицій (7500000311043) фото від покупців 1
  • Набір Spell Гастрономічний 7 позицій (7500000311043) фото від покупців 2

• Людмила Процюк

Получили товар в срок, вроде нормально, не пробовали еще. Но прошутто в наборе не оказалось(

Переваги:
    Получили товар в срок
    Недоліки:
    Прошутто забыли положить

• Дмитрий Костенко

Набором осталась довольна не только я, но и гости. Когда срочно нужно вкусняшки на приятный вечер, то отличный вариант. Люблю spell за состав и качество.

Переваги:
    Состав, цена со скидкой
  • Ирина

Заказала набор на подарок, но его не увидела, так как он с курьером так и не был доставлен.
    Обидно, что очень подвели. Если бы знала, то не потеряла столько времени. Разочаровалась в Розетке.

Недоліки:
    Набор не доставлен
    • Набір Spell Гастрономічний 7 позицій (7500000311043) фото від покупців 2

• Анна Шмиголь

Безвідповідальність команди Розетка, призвело до зіпсованого настрою та невдоволеності! 27.01.2021 р. здійснила замовлення даного виду товару, дата відвантаження планувалось - 29.01.2021 р., станом на ранок 01.02.2021 р. замовлення не було доставлено статут замовлення - ОТМЕНЕН (ніхто навіть не зателефонував не повідомив причину) !

Переваги:
    Відсутні! Замовлення не отримала!
    Недоліки:
    робота менеджерів та команди Розетки!
    • Набір Spell Гастрономічний 7 позицій (7500000311043) фото від покупців 1

Доброго дня, Анна! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.