Дуже важливо підтримувати ванну кімнату в чистоті та порядку! Адже щодня по кілька разів її відвідують усі члени сім'ї. І щоб гігієнічні процедури були безпечні як для діток, так і для дорослих, потрібно регулярно прибирати у ванній.

Засоби для чищення ванн: різновиди й особливості

Купити засоби для чищення ванн можна онлайн на сайті інтернет-магазину ROZETKA™. У каталозі представлені:

  • Порошкові — підходять для видалення будь-яких плям; не рекомендується використовувати для очищення акрилової поверхні.
  • Рідкі — концентрована речовина для видалення бруду підходить для будь-якої поверхні.
  • Спреї — ефективно борються з іржею, цвіллю, грибками, вапняним і мильним нальотом, водним каменем; до складу входять агресивні речовини, які можуть залишити опіки на шкірі, тому потрібно працювати в господарських рукавицях.

Як правильно доглядати за акриловими ваннами?

Акрилова поверхня дуже ніжна та чутлива, тому для таких ванн потрібен особливий догляд. Для видалення бруду вибирайте рідкі засоби для акрилу : гелі або пасти, використовуйте водночас тільки м'які губки, які не завдадуть механічних пошкоджень поверхні. Не рекомендується використовувати порошки, абразивні речовини, засоби, що містять спирт, хлор або ацетон, які можуть пошкодити акрилову поверхню.

Якщо замість ванни в кімнаті у вас душова кабіна з акриловим піддоном, то догляд за піддоном такий самий, як і за акриловою ванною.

Як правильно доглядати за емальованими ваннами?

За емальованими сталевими або чавунними ваннами доглядати набагато простіше, ніж за акриловими. Підійдуть як рідкі, так і порошкові засоби для чищення. Можна використовувати губки середньої жорсткості. Не рекомендується використовувати металеві скребки, жорсткі губки та засоби для чищення керамічних виробів, тому що вони завдадуть непоправної шкоди емальованій поверхні.

Під час догляду за емальованою сталевою ванною не рекомендується використовувати занадто гарячу воду, від різких перепадів температури емаль може потріскатися.

Як правильно доглядати за сантехнікою, змішувачами та кахлем?

Крім ванни у ванній кімнаті є ще раковина, змішувачі, кахель, плитка, які також потребують догляду. Для сантехніки використовуйте спеціальні засоби для очищення вапняного нальоту та простих забруднень.

Мити керамічну плитку та кахель можна тільки рідкими засобами, використовуючи водночас м'яку губку. У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ є засоби, призначені саме для очищення плитки та кахлю.

Для чищення змішувачів рекомендується використовувати спеціальні засоби для металевих виробів.

Для правильного використання очисних засобів потрібно дотримуватися такого алгоритму:

  1. Крок перший: змочіть водою поверхню, яку збираєтеся очистити.
  2. Крок другий: за допомогою губки рівномірно розподіліть засіб для чищення по всій поверхні.
  3. Крок третій: гарненько потріть ванну або іншу потрібну вам поверхню.

Крок четвертий: ретельно змийте водою утворений мильний розчин.

Показати ще 60 товарів