Не для багатьох миття стін — обов'язковий пункт під час генерального прибирання. Цей процес не можна назвати простим, але потреба у ньому є. На вертикальних поверхнях також накопичується пил, з'являються жирні або нікотинові плями, павутина, які надають загальному вигляду інтер'єру неохайності.

Як вибрати засіб для чищення стін

У цьому сегменті представлені препарати для певних поверхонь. І вибір потрібного буде залежати від матеріалу покриття.

  • Шпалери — найпопулярніший матеріал для оформлення стін. Можуть бути із захисним шаром або прості паперові. У першому випадку для приведення до ладу можна скористатися будь-яким мильним засобом. Якщо паперові шпалери із захисним шаром, наприклад, вінілом, то їх очищають вологою губкою з мийним засобом. Таким самим способом видаляються плями та пил із тканинних і пробкових шпалер. Звичайні паперові шпалери водою мити категорично не можна. Рекомендовано тільки сухе чищення, а застарілі плями видаляються канцелярською гумкою.
  • Пофарбовані та пластикові стіни можна очистити універсальними засобами. Такі засоби для чищення випускаються у формі спреїв. Очищення пластику не потребує багато часу та зусиль. Засіб розпорошується на поверхню, і через кілька хвилин протирається чистою серветкою. Якщо стіни пофарбовані водоемульсійною фарбою, то для їхнього чищення краще застосовувати препарати, що не містять мила та не варто перестаратися з водою. Якщо на стіни нанесена латексна фарба, то їх можна очистити сумішшю мийного засобу з нашатирним спиртом.
  • Штукатурка миється тільки у разі потреби. Спершу на оштукатурену поверхню наноситься мийний засіб, в ідеалі це має бути спрей. Потім усе протирається вологою серветкою. Такі стіни не можна сильно терти.
  • Кахель — найбільш невибагливий матеріал для стін. Єдине, чого варто уникати під час чищення кахельної плитки — абразивних очисних засобів. Порошки можуть залишати подряпини на поверхні.
  • Для власників будинків особливо актуальним є питання чищення фасадів. Висохлі патьоки від дощів, дорожній пил, сажа та кіптява вихлопних газів, пилок — усе це потрапляє на фасад і осідає в порах оброблення. Позитивний момент — є універсальний очисник фасадів. Такі засоби підходять для чищення цегляних, оштукатурених, пофарбованих, бетонних і пластикових покриттів. У їхньому складі луг, поверхнево-активні компоненти, розчинник, вода.

Купити засоби для чищення стін можна в інтернет-магазині Розетка. У каталозі представлені засоби широкого спектра застосування.

Види забруднень стін і якими засобами їх видаляти

Якщо забруднення можна просто видалити, то з такими неприємностями, як грибок і пліснява треба боротися. Основна причина виникнення цвілі — вогкість, високий рівень вологості в приміщенні. Він з'являється в таких випадках:

  • система водопостачання не налагоджена, є несправності труб;
  • пошкодження в системі опалення;
  • через неправильне утеплення зовнішніх стін.

Для виправлення таких неприємних моментів пропонуються ефективні протигрибкові препарати, які проникають глибоко в стіни, а також спеціалізовані ґрунтовки та просочення. Зазвичай це концентровані засоби, які потрібно розводити. Також доволі ефективні засоби з високим вмістом хлору.

Щоб придбати потрібний засіб для очищення стін, не потрібно їздити магазинами побутової хімії. Досить його вибрати в каталозі інтернет-магазину Розетка й оформити замовлення онлайн. Усі позиції каталогу мають докладний опис, де вказано спектр дії, виробник, склад. На будь-які питання в онлайн-режимі можуть відповісти досвідчені консультанти магазину.

Показати ще 1 товар