Сьогодні кожний респектабельний салон краси має мати у своєму арсеналі обладнання для стерилізації робочих інструментів. Найчастіше таку процедуру потребують манікюрні набори багаторазового використання: ножиці, кусачки, пилочки, лопатки, насадки, фрези тощо.

Способи стерилізації манікюрних інструментів

Є два способи стерилізації: термічний і хімічний.

Хімічне очищення передбачає замочування інвентарю у спеціальних розчинах. Якісну стерилізацію таким методом зробити у салоні краси буде досить проблематично, оскільки хімічні розчини викликають неприємний їдкий запах. Також для такої процедури необхідний спецодяг, який захистить тіло та не дасть обпекти шкіру рук хімікатами під час стерилізації. Тому для оброблення інструментів у салонах краси використовують термічні стерилізатори.

Різновиди стерилізаторів 

Професійні стерилізатори для манікюрних інструментів бувають таких видів:

Кварцові, їх ще називають гласперленові або кулькові.

Прилад має вигляд невеликого контейнера, який наповнюють спеціальними кварцовими кульками. Процес оброблення інструменту займає менш ніж 30 секунд — це один із найшвидших методів очищення. Але є один недолік: очищення відбувається тільки тієї частини інструменту, яка занурена в ємність.

Ультрафіолетові.

УФ-моделі очищають інвентар способом ультрафіолетового випромінювання. Таке оброблення займає приблизно 40 хвилин.

Ультразвукові.

Найчастіше використовується для очищення дрібних предметів, наприклад, фрез та інших інструментів для роботи з нігтями. Стерилізація відбувається за допомогою ультразвукових хвиль. Завдяки їм рідина у контейнері вібрує, у такий спосіб очищаючи інструменти навіть у важкодоступних місцях.

Сухожар.

Повітря всередині приладу нагрівається до 180 ° С, що призводить до висихання бактеріальних клітин. Єдиний недолік сухожару — знищення всіх мікробів відбувається тільки через 10-11 годин. Але цей метод — один із найбільш ефективних

● Паровий.

Очищення відбувається за досить високих температур, вище температури кипіння води. Це найпопулярніший метод серед косметологів та інших майстрів. Адже стерилізація одночасно відбувається і під дією пари, і під дією високої температури. Для такого очищення використовують спеціальний прилад з товстими стінками, який герметично закривається — автоклав.

Купити стерилізатор для манікюрних інструментів можна в інтернет-магазині ROZETKA™.

Стерилізатори для манікюрних інструментів

Показати ще 60 товарів