Відгуки покупців про Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) 50

• Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 3
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 4
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 5
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 6
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068)
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 7
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 8
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 9
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 10
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 11
  • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 12

Найкорисніші відгуки

• Цвет: Black

Хорошая акустика, к сожалению протупил и купил дороже (в РОЗЕТКЕ дешевле стоит). Колонка намного больше, чем кажется на фото, что очень порадовало :) Два встроеных динамика + по бокам пассивные излучатели которые добавляют басы. Как для пластика очень достойный громкий звук.

Переваги:
    Басы, акум 2000 мА, куча входов, громкие, приятные
    Недоліки:
    минус только один – мало настроек эквалайзера, приходится использовать дополнительные настройки в телефоне.
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 1
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 2
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 3
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 4
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 5

Всі відгуки

• Ковальчук Тетяна
    • Цвет: Black

Сьогодні забрала з нової пошти, дома роздивилася, вона вже була ремонтована, видно що її хтось розкручував і ковиряв атверткою з однієї сторони. Як її повернути, купляли на подарунок?

Недоліки:
    Вже була ремонтована, подерта
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 8
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 9
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 10
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 11
    • Акустична система Sven PS-420 Black (00410068) фото від покупців 12

Доброго дня, Тетяна! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

• Agro
    • Цвет: Black

А на скільки зарядок розрахований акумулятор колонки?

• Представитель бренда Sven

Agro, в середньому даного акумулятора вистачає приблизно на 500 циклів зарядки/розрядки

• Макс
    • Цвет: Black

Вопрос к Sven.Данная колонка может воспроизвести MP3 музыку с USB флэшки?Если может,то какой макс.размер флешки поддерживает?

• Представитель бренда Sven

Макс, Максимальный объем флеш 32 Гб. Не рекомендуется использовать micro SD Ultra Speed, также файловая система носителя micro SD должна быть – FAT32.

• Женя

Представники бренду Sven як завжди, або не знають відповіді, або неуважно читають питання «Данная колонка может воспроизвести MP3». Можливо їм потрібна допомога школяра фізика, який так всіляко виправдовував їхні неповні або взагалі не компетентні відповіді.

• Цвет: Black

Представники бренду Sven, якщо ви не знаєте, так напишіть, що не знаєте скільки дані пристрої використовують електроенергію. Навіщо писати про пусте, да або ні. Що на сайті розетки написано: Питание: Литий-ионный aккумулятор: 1800 мAч. USB: 5 В постоянного тока. Мною написано ж про (В), уважніше читайте питання.
    Я відповідь отримаю чи ви просто не компетентні.

• Сергей Павлов

у тебя зарядка к телефону, например 1 ампер и 5 вольт, при зарядке колонки будет потребление 5 Ватт, если три часа заряжается колонка ты потратить 15 Вт за три часа, что равно 0.015 кВт

• Женя

Сергей Павлов, спочатку прочитай мої перші запитання, а потім намагайся допомогти саме по питанню, якщо представники бренду Sven відповіді не знають.

• Сергей Павлов

p.s. колонка до сих пор работает :)

• Цвет: Black

Зарано я подякував представителю бренда Sven за швидку відповідь, або вони самі не знають відповіді.
    Ви мене не зрозуміли, я же сітко задав питання, не потужність колонок, а скільки потребляють дані пристрої електроенергію.
    Порекомендуйте, який саме адаптер струму мені потрібно купити, лише тільки на 5 В, чи можливо на більше або менше.

Недоліки:
    Обслуговування.
    • Представитель бренда Sven

Женя, вам підійде більшість зарядних USB пристроїв (для мобільних телефонів, також можна використовувати USB порт ПК або ноутбука) з силою струму від 500 мА. В - це не потужність а Вольти - напруга живлення. Сила струму вимірюється в Амперах (А), а потужність в Вт (Ватах).

• Женя
    • Цвет: Black

Представителю бренда Sven, ви мене не зрозуміли, не потужність колонок, а скільки потребляють дані пристрої електроенергію.

• Женя

Також, якщо можна, порекомендуйте, який саме адаптер струму мені потрібно купити, лише тільки на 5 В, чи можливо на більше або менше.

• Цвет: Black

Дякую Представителю бренда Sven за відповідь, навіть не чикав, що так швидко. Підкажіть ще, скільки тягне електрику (Вт) ця колонка Sven PS-420, та ту, яку Ви мені запропонували Sven MS-307.

• Представитель бренда Sven

Женя, выходная мощность портативной акустической системы PS-420 равна 12 Вт, а MS-307 40Вт (это на максимальной громкости).

• Цвет: Black

Питання розетці та виробнику, чи можна використовувати (слухати) цю колонку постійно тільки від розетки (вилки), не по акумулятору.

• Представитель бренда Sven

Женя, можно, но для стационарного использование рекомендуем использовать акустику, примерно за ту же стоимость Вы получите большую мощность, например
      Акустическая система Sven MS-307 Black
      посилання

• Женя

Дякую Вам за відповідь, навіть не чикав, що так швидко. Підкажіть ще, скільки тягне електрику (Вт) ця колонка Sven PS-420, та ту, яку Ви мені запропонували Sven MS-307.

• Дмитрий Дьяченко
    • Цвет: Black

Слабый сигнал на внутреннюю антенну. Постоянное лёгкое шипение в режиме проигрывания треков с телефона через блутуз.

• Владислав