Що таке світлодіодна стрічка?

Світлодіодна стрічка є гнучкою друкованою платою, яка всіяна світлодіодами та резисторами. Вона призначається для створення стильного й оригінального джерела освітлення приміщення. Такі пристрої оптимально підходять для оформлення практично будь-якого стилю інтер'єру. 

Світлодіодна стрічечка має велику кількість вагомих переваг. Передусім, варто відзначити її довговічність. Пристрій може нормально пропрацювати без найменших збоїв понад десять років. Не кожен схожий елемент освітлення може похвалитися такою особливістю.

Світлодіодні стрічки характеризуються не тільки вишуканим стилем і оригінальним оформленням. Вони характеризуються дуже низьким споживанням електричної енергії. Середньостатистична модель споживає не більш ніж 12 в. Водночас, світловий потік такого пристрою дуже високий. Він може створювати яскраве освітлення в приміщенні.Отже, використання світлодіодних стрічок дає змогу створювати цікаві та функціональні підсвітки без надмірних витрат на електроенергію. Блок живлення пристрою працює від мережі 220 вольтів. 

Ще однією вагомою перевагою такого пристрою є збільшена гнучкість. Виробники взяли до уваги бажання потенційних покупців купувати таке освітлення для оформлення нестандартних поверхонь. Крім того, такий елемент часто проводиться в компактних приміщеннях. Дві вищевказані якості стали гарантією спрощеного монтування таких пристосувань на стіну або стелю будь-якої форми. Навіть якщо така поверхня виявиться нерівною, навряд чи виникне потреба проводити складні підготовчі роботи.

Виробництвом обладнання такого типу займається величезна кількість популярних брендів. Вони намагаються по можливості вдосконалювати свою продукцію, роблячи її максимально зручною для потенційних покупців. Серед усіх компаній-виробників лише невеликій кількості брендів вдалося завоювати бездоганне визнання цільової аудиторії. Серед них варто згадати такі концерни:

  • Philips;
  • VERSO.

Ці фірми виробляють ці пристрої в різноманітних кольорах. Так, у їхньому каталозі можна знайти стандартні, сині, червоні, зелені, фіолетові та пурпурні моделі. Є нестандартні варіації, які видають невидиме інфрачервоне світіння. Упродовж усього свого терміну експлуатації, яскравість світлодіодів не губиться, залишаючись на початковому рівні.

Як вибрати світлодіодну стрічку

Вибирати світлодіодну стрічку варто з огляду на декілька критеріїв. Передусім варто відштовхуватися від кімнати, у яку вона буде встановлюватися. З огляду на це потрібно вибирати оптимальну яскравість такого елемента. Для кімнат, у яких уже встановлено основне джерело світла, світлодіодна стрічка може використовуватися як допоміжна конструкція. Тому вона може мати невисоку або середню яскравість. Перед купівлею треба провести точні вимірювання площі кімнати, щоб купити стрічку достатньої довжини.

Якщо заплановано створити кольорове джерело світла, воно не має бути надмірно яскравим. В іншому разі таке освітлення буде завдавати виняткового дискомфорту усім домочадцям.

Також варто орієнтуватися на відгуки попередніх покупців. Відгуки допоможуть визначитися з конкретною моделлю від певного виробника. Ця інформація допомагає дізнатися, як проявляє себе вибраний пристрій у процесі тривалої експлуатації.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Світлодіодна стрічка?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Світлодіодна стрічка?

Товари з найнижчою ціною у категорії Світлодіодна стрічка:

Які найдорожчі товари в категорії Світлодіодна стрічка?

Світлодіодна стрічка: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Розумна світлодіодна стрічка RZTK Smart LED 10 RGB 899₴
Розумна світлодіодна стрічка RZTK Smart LED 5 RGB 619₴
Розумна світлодіодна стрічка RZTK Smart LED 3 USB RGB 449₴
Світлодіодна LED стрічка 5м UFT LS03 258₴

Світлодіодна стрічка

Показати ще