Загальна характеристика пристроїв

Люди схильні прагнути йти в ногу з часом і стежити за технічним прогресом. Щодня купуються сотні й тисячі новомодних гаджетів: смартфонів, планшетів, ультрабуків і т.д. Залишається питання, як звичайній людині зі стандартним гаманцем спромогтися й собі придбати недорогий девайс. Саме для цього на ринку наявні доступні планшети , відшукати які споживачеві не буде важко за найменшого бажання. Якщо вивчити асортимент, то виявиться, що за новинками сховалися гідні девайси, але з меншою вартістю.

Відмінності між конкретними моделями засновані на ряді аспектів. Десь ідеться безпосередньо про баланс між ціною і якістю, але подібна продукція рідко доходить до масового покупця. Найчастіше відмінності полягають в співвідношенні між дизайном, обчислювальною потужністю, діагоналлю екрана або брендом. Саме гонка між виробниками стимулює постійний розвиток індустрії і сприяє процвітанню прогресивних технологій. Потенційний покупець має можливість відшукати планшет за доступною ціною в Києві, якщо точно знає, що саме потрібно для вирішення актуальних завдань.

Технічні особливості

Насамперед відзначимо, що знизити собівартість пристрою виробник може, вдавшись до кількох технічних ходів. Наприклад, зменшити розміри дисплея, обмежити гранично функціонал пристрою загальними завданнями, зменшити ємність внутрішнього накопичувача і т.д. Проте такі дії не позбавляють девайс основних функцій. Користувач і далі може використовувати популярні месенджери для листування, поштові агенти, грати в ігри, запускати програми і здійснювати пошук в інтернеті через браузер.

Найчастіше розробник спочатку орієнтується на тих, хто схильний купувати девайс не заради наворотів, а заради роботи з конкретними завданнями. Саме тому хороші планшети за доступною ціною закуповуються банками і фірмами, що мають кілька географічно розрізнених філій. Подібні девайси підходять для офісної роботи, зручні для ведення обліку і статистики, широко використовуються для презентацій.

Тут застосовані процесори, що відносяться до поколінь, випущених на рік раніше. Таким чином розробники знижують собівартість, але не жертвують якістю безпосередньо, адже комплектовання не погане самі по собі, воно просто витіснене новішим. Кінцевий споживач не відчує великої різниці при використанні, проте на зменшення ціни це вплине. Єдиної концепції в цьому сенсі немає, проте зазвичай подібні гаджети придатні не тільки для офісної роботи з документами, а й для більшості ігор з Магазину.

Оснащений одним або двома ядрами, процесор вирішує завдання в штатному режимі. А ті моделі, які мають по чотири ядра, зазвичай просто налаштовані на меншу тактову частоту. Тому, якщо не навантажувати девайс ресурсоємними графічними програмами, відмінностей від дорожчих моделей можна й не помітити.

Основні переваги

  • Невисока вартість.
  • Компактність пристрою.
  • Підтримка ігор і програм.
  • Екран стандартної якості, що підходить як для розваг, так і для перегляду фільмів.
  • Літій-іонний або літій-полімерний акумулятор.

Підсумки

За нинішнього багатства гаджетів на ринку неможливо підібрати якийсь один найдоступніший планшет, який задовольняв би потреби будь-якого споживача. Проте цей тип пристроїв безпосередньо підходить для вирішення виробничих завдань, офісної, облікової та організаторської роботи. В умовах постійного суперництва торгових марок, коли один багатоядерний процесор швидко витісняє з ринку інший, може виявитися вельми корисним придбати планшет передостаннього покоління. Його технічні характеристики будуть актуальними ще довго, а вартість уже набагато нижча.

Доступні планшети

Обрано 2510 товарів

Показати ще