Загальна характеристика пристроїв

Легкі планшети становлять інтерес для тих споживачів, які вважають за краще компактність і максимальну мобільність. При малому розмірі та невеликій вазі такий девайс легко вміститься навіть у дамській сумочці. Якщо людина багато переміщається у службових справах і в процесі роботи потребує написання заміток, ведення обліку товарів або здійсненні миттєвих розрахунків – такі моделі підійдуть якнайкраще. З одного боку, ці девайси не сильно перевищують розміри смартфонів, а тому їх завжди зручно мати при собі, а з іншого – мають достатню обчислювальну потужність, щоб стати надійними супутниками працівника.

Функціонал невеликих планшетів найчастіше нічим не відрізняється від моделей стандартної величини. Тут є підтримка звичних офісних програм, ігри, месенджери, аудіо- й відеопрогравачі. Більше того, деякі моделі підтримують установку сім-карт, що фактично перетворює їх на фаблет. У наш час споживач може купити легкий планшет, який мало чим поступається нетбуку, у Києві. Проте й ціна його буде помітно вище.

Технічні особливості

Слід розуміти, що пристрої з невеликою вагою не можуть мати величезного екрана або занадто ємного акумулятора. Не варто чекати від них і широкоформатної роздільної здатності. Зазвичай діагональ дисплея не перевищує семи-восьми дюймів, але роздільну здатність підібрано таким чином, щоб картинка, яка відображається, мала високу якість. Більше того, завдяки стисненості пікселів на малій площі зображення виходять більш цільними й насиченими й не мають ефекту зернистості, який характерний для деяких моделей з великими екранами.

Якщо планшет тонкий і легкий, це абсолютно не означає, що він не може бути потужним. Не завжди вихідний розмір прямо корелює з потужністю. Переважна більшість моделей оснащені процесорами на чотири ядра, однак бувають і восьмиядерні девайси. Споживач, готовий заплатити трохи більше, отримує компактний девайс із плавним управлінням і граничною стабільністю в експлуатації.

Зазвичай саме такі моделі купують дітям, які тільки починають освоювати світ сучасних технологій. На ринку можна знайти як легкий планшет на Windows, так і на Android-платформі. У цілому, це досить несуттєво позначається на ціні і скоріше є справою звички користувача. Завдяки своїм скромним габаритам девайс легко розташовується в руці й надійно фіксується пальцями. При цьому ймовірність випадкового вислизання помітно знижується, що є додатковим очком на користь легких моделей.

Для ігроманів такі девайси, безумовно, не підійдуть із цілого ряду причин. І йдеться не стільки про продуктивність, скільки про те, що на маленькому екрані грати в ігри незручно. Ті ж, хто ставиться до них, як до приємного проведення часу, зможуть насолодитися великою кількістю додатків, не вимогливих до ресурсів. Таких ігор дуже багато, і всі вони доступні в Магазині.

Основні переваги

  • Екран із діагоналлю 7-8 дюймів.
  • Невелика вага пристрою.
  • Потужний процесор.
  • Оперативна пам'ять 1-2 ГБ.
  • Внутрішній накопичувач ємністю до 32 ГБ.
  • Два фотомодулі (передній і задній).
  • Легкий акумулятор.

Підсумки

Напевно, споживачі шукають найлегший планшет, виходячи з необхідності завжди мати при собі невеликий обчислювальний пристрій з можливістю виходу в Інтернет. Компактні розміри дозволяють покласти девайс у папку або в кишеню, а ті моделі, в які можна встановити сім-карту, здатні замінити смартфон. Цікавих моделей на ринку безліч, а тому підбирати пристрій необхідно індивідуально з урахуванням конкретних потреб споживача. Оскільки виробники комплектують свою продукцію по-різному, у покупця завжди є можливість вибору.

Легкі планшети

Обрано 2042 товари

Показати ще