Загальна характеристика пристроїв

З огляду на різноманітність мобільної техніки, яка наявна на ринку останні кілька років, завдання купити надійний планшет недорого перетворюється в річ дуже непросту. До того ж, кожен споживач вкладає в поняття надійності своє власне бачення. Говорячи науковою мовою, надійність має на увазі властивість чого-небудь протягом тривалого періоду часу зберігати необхідні експлуатаційні характеристики. Мається на увазі збереження цих характеристик в заздалегідь встановленому діапазоні, щоб сам пристрій при цьому міг працювати в штатному режимі.

Таким чином, надійні планшети зобов'язані функціонувати стабільно, або не зависати, не гальмувати при виконанні завдань і не перезавантажуватися самовільно. У розрахунок варто також узяти й швидкість виконання обчислень. За ними йде безпека як захід протистояння несанкціонованому доступу до вмісту пам'яті пристрою. Нарешті, функціонуючи в життєвих реаліях, девайс потребує й фізичної надійності. Вона виражається в застосуванні металевих деталей в опорядженні корпусу і загальній міцності конструкції. Водночас, ціна планшета в Києві може помітно різнитися і через інші показники.

Технічні особливості

Без зайвого мудрування виробники оснащують пристрої стандартними ємнісними екранами, що мають діагональ в межах від десяти до сімнадцяти дюймів. Матриця при цьому має заводську роздільну здатність широкого формату, найчастіше – Full HD. На такому девайсі приємно дивитися не тільки фільми та відеоролики в інтернеті, але й працювати з документацією.

Хороший надійний планшет укомплектований дисплеєм, який спочатку спроектований так, щоб виведене зображення мало найвищу якість. Перш за все, виробник працює зі світлопропускною здатністю матриці і ретельно збалансовує яскравість екрана. Потім починається калібрування контрасту і кольоровості, що дозволяє використовувати девайс і в темному приміщенні, і на сонячній вулиці. Покриття антивідблиску знижує дискомфорт в останньому випадку і надає додаткової реалістичності зображення на екрані.

Знайти недорогий надійний планшет буде важкувато, адже такі девайси часто оснащуються новітніми процесорами з високою продуктивністю. Обчислювальна здатність цих контролерів заснована на застосуванні чотирьох або восьми ядер з різною тактовою частотою. Такий підхід дозволяє девайсові витримувати різнотипні навантаження, забезпечувати максимальну плавність управління і без проблем працювати з графічно складними програмами. Крім того, на вартість також може вплинути апертура основної фотокамери. У такі моделі встановлюються фотомодулі останнього покоління, що може помітно позначитися на ціні девайсів.

Основні переваги

  • Екран діагоналлю 15-17 дюймів.
  • Автоматичне регулювання контрастності і яскравості дисплея.
  • Процесор з чотирма або вісьмома ядрами.
  • Оперативна пам'ять об'ємом 2-4 ГБ.
  • До 32 ГБ вбудованого сховища.
  • Міцний корпус з пластику або металу.
  • Просунуті технології безпеки.
  • Акумуляторна батарея з функцією інтелектуальної економії заряду.

Підсумки

Серед усього різноманіття сучасних гаджетів надійні бюджетні планшети виділяються порівняною простотою у використанні і можливістю застосування в будь-яких сферах людської діяльності. Деякі девайси за своїм задумом пристосовані вирішувати складні завдання якомога швидше. Такі гаджети, відповідно, мають і велику вартість порівняно з рештою наповнення ринку. Проте кожен планшет з цієї категорії здатний знайти собі власника, який вміє справді цінувати надійність і функціональність сучасних гаджетів.

Надійні планшети

Обрано 600 товарів

Показати ще