Загальна характеристика пристроїв

Незважаючи на загальну тенденцію до збільшення корисного простору в гаджетах, невеликі планшети все ще користуються популярністю серед споживачів. Найчастіше люди вибирають такі девайси завдяки граничній мобільності й порівняно невисокій вартості. Носити невеликий пристрій можна і в кишені, і в папці, і навіть у жіночій сумочці. Зазвичай використовуються вони в офісах і банках для здійснення миттєвих операцій і ведення статистики. Проте споживач може купити невеликий планшет і для власних цілей.

Інформаційні технології міцно увійшли в життя сучасної людини. Стаціонарним комп'ютером уже нікого не здивуєш, ноутбук занадто важкий і неповороткий, а тому на зміну їм у багатьох справах прийшли планшети. Технічні можливості цих апаратів дозволяють вирішити навіть складні виробничі завдання, що робить планшети надійними помічниками інженерів і офісних працівників. При цьому ціни на невеликі планшети в Києві порівняно низькі, що відкриває додаткову можливість для придбання таких девайсів ще більшими масами споживачів.

Технічні особливості

Зрозуміло, у невеликому пристрої суто фізично не може бути великого екрану. Проте багато користувачів знаходять навіть у цьому ряд переваг – і не безпідставно. У такому контексті планшети невеликих розмірів здатні проявити кращу якість зображення, ніж великі моделі. Наприклад, деякі недобросовісні виробники декларують дисплей із діагоналлю більше десяти дюймів, однак для споживача може виявитися сюрпризом низька роздільна здатність екрана або зернистість зображення. У той же час на обмеженій поверхні щільність пікселів набагато вище, і навіть при стандартній роздільній здатності з неширокоформатним співвідношенням сторін, картинка виглядає гармонійніше. Ці тонкощі можуть мати вирішальне значення для тих, хто хоче вибрати планшет для перегляду фільмів і серіалів у дорозі.

Не можна також не згадати про потужності цих пристроїв. Безумовно, конкретні показники продуктивності будуть прямо залежати від обраної моделі, однак не слід уважати, ніби невеликий розмір означає відсутність обчислювальної потужності. Іноді ситуація складається цілком навпаки, коли хороший невеликий планшет видає показники середньостатистичного ноутбука.

У таких гаджетах встановлюються процесори з одним, двома або чотирма ядрами. Деякі моделі мають навіть вісім ядер, проте їхня вартість досить велика, а розмір екрану не дозволяє використовувати всі корисні ресурси девайсу цілком. На жаль, такі моделі довго лежать на полицях в очікуванні своїх покупців. У будь-якому разі, невеликі моделі отримують процесор, здатний одночасно справлятися з низкою різнотипних завдань без шкоди для плавності роботи. Такий девайс не зависне при запуску веб-браузера з програвачем на тлі і забезпечить належну плавність переміщення по меню.

Основні переваги планшетів невеликого розміру

  • Дисплей діагоналлю сім-вісім дюймів.
  • Мала вага девайсу й компактні розміри.
  • Багатоядерний процесор (2, 4 або 8 ядер – залежно від моделі).
  • Оперативна пам'ять один-два гігабайти.
  • Внутрішнє сховище об'ємом від 4 до 32 ГБ.
  • Можливість використання зовнішнього флеш-накопичувача.
  • Два фотомодулі.
  • Полегшена акумуляторна батарея.
  • Зручно лежить у руці.

Підсумки

Споживачів цікавить невеликий планшет для Інтернету з максимальною компактністю і зручністю при виконанні повсякденних завдань. Таким чином сучасна людина встигає отримати достатньо інформації із зовнішнього світу і паралельно вирішувати виробничі питання. Великий асортимент, пропонований магазинами, дозволяє вибрати один пристрій із безлічі з тим, щоб покупець залишився задоволений придбаним товаром, чітко відповідним його потребам і бажанням.

Невеликі планшети

Обрано 1525 товарів

Показати ще