Загальна характеристика пристроїв

Портативні комп'ютери стали невід'ємною частиною життя багатьох сучасних людей. Менш ніж за десять років вони перетворилися із зарубіжної дивини в предмет, що відноситься до групи «must have» для представника середнього віку. Деякі популярні планшети здатні не тільки замінити стандартний ноутбук, але іноді навіть затьмарити його своїми експлуатаційними характеристиками. Світові бренди постійно поповнюють ринок мобільної техніки все більш новими і прогресивними девайсами, у яких поєднують величезну кількість небачених можливостей.

У наш час споживач може купити популярний планшет у Києві, орієнтуючись не тільки на особисті переконання, а й на рівень відповідальності бренду перед покупцями. Виробники зі світовим ім'ям прагнуть підвищити рівень безпеки своїх девайсів, розробляючи технології авторизації на основі нових механік взаємодії та алгоритмів. Крім того, розробники стежать за рівнем якості своєї продукції і застосовують прогресивні технології для виготовлення комплектуючих.

Технічні особливості популярних планшетів

Усім відомо, що самі по собі планшети є досить багатофункціональним пристроєм. Це і засіб для редагування документів, і електронна книга, і маленький кінотеатр, і ігрова приставка, і міні-версія робочого комп'ютера, а в деяких випадках ще й телефон. Популярні виробники планшетів щоразу додають у гаджети всілякі функції, що розширюють сферу застосування планшетів. Із цим пов'язана різноманітність моделей, їхнього зовнішнього вигляду і потужності, прямого функціонального призначення та розміру.

Аналітики ринку інформаційних технологій стверджують, що навіть у загальносвітовий статистиці не спостерігається перекосу у сфері придбання ноутбука конкретної марки. Середній покупець орієнтується переважно на баланс між віком девайсу і його експлуатаційними характеристиками. В силу великої кількості техніки на ринку ціна планшетів у Києві відрізняється від семи-восьми сотень гривень за найпримітивніші моделі до декількох десятків тисяч за девайси преміального класу.

Указати на конкретні відмінності без розгляду окремих моделей неможливо, тому нижче зупинимося на тенденціях ринку в цілому. Першорядну важливість мають процесори. У дешевих моделях використовуються представники попередніх поколінь з одним або двома ядрами. У свою чергу, топові девайси оснащуються чотири-, восьми- і десятиядерними контролерами. Їхні ядра розбиті на групи, кожна з яких працює на своїй тактовій частоті. Що до оперативної пам'яті, то тут ситуація простіша – у середньому виробники встановлюють у девайс 2-4 ГБ. При цьому ємність накопичувача файлів, призначених для користувача, становить не більше 32 ГБ. Гнучкість при експлуатації досягається завдяки можливості розширити обсяг шляхом використання зовнішнього флеш-накопичувача.

Основні переваги

  • Екран діагоналлю не менше десяти дюймів.
  • Потужний процесор з 4, 8 або 10 ядрами.
  • Оперативна пам'ять від двох до чотирьох гігабайтів.
  • Фізичний накопичувач ємністю не менше 8 ГБ.
  • Можливість розширення пам'яті завдяки флеш-карті.
  • Дві фотокамери – основна і для відеочату.
  • Ємна акумуляторна батарея.

Підсумки

Незважаючи на велику кількість техніки, у наш час вибрати недорогий популярний планшет є досить непростим завданням. Перш за все це пов'язано з тим, що кожен виробник робить акцент на різні вузли пристрою, а тому потенційному споживачеві набагато складніше зробити вибір, на чому ж слід зупинитися, а чим можна пожертвувати. Дорожчі моделі дозволяють не економити на частині характеристик і пропонують широкий функціонал відразу ж. Якщо говорити про моделі, які з'являлися на ринку недавно, то можна бути впевненим, що вони укомплектовані топовим «залізом» і цілком виправдовують кінцевою якістю свою вартість.

Популярні планшети

Обрано 634 товари

Показати ще