Загальна характеристика пристроїв

Прості планшети орієнтовані на ту категорію споживачів, яка не потребує використання всіх функцій, реалізованих цим девайсом. Зазвичай основною аудиторією покупців є або ділові люди, або батьки маленьких дітей, або ті, хто хоче зробити технологічний подарунок літній людині. Усі зазначені користувачі зазвичай не відчувають необхідності в тисячах фільтрів для фотографій, можливості встановити гру з просунутою графікою або десяток додатків для соціальних мереж. При цьому ціна на прості планшети в Києві порівняно низька, що дозволяє розширити коло потенційних покупців і до тих, хто елементарно не може дозволити собі гаджет з економічних міркувань.

Кажуть, що чим багатший у людини вибір, тим складніше їй визначитися. У техніці діють ті самі закони. Для багатьох людей дуже непросто зробити вибір між ціною і продуктивністю, відомим брендом або стильним дизайном, простотою і функціональністю. Щоб не відчувати тяжких мук, виробники пропонують людям придбати простий планшет, відповідний для виконання базових операцій. З його допомогою можна і документи редагувати, і в ігри грати, і шукати інформацію в Інтернеті. Нехай новомодних «наворотів» подібний гаджет і не має, зате чудово справляється з повсякденними завданнями. 

Технічні особливості простих планшетів

Спочатку визнаємо, що ця категорія товарів і не позиціонується як продуктивні девайси. Прості планшети на Андроїд орієнтовані на те, щоб використовуватися в умовах необхідності, а не заради розваги. Так, тут, як і на будь-яких інших подібних пристроях, можна пограти в ігри, викачані з Магазину, установити месенджер, подивитися фільм або послухати музику. Однак найчастіше використовувані комплектуючі не дозволяє запустити ресурсомісткі програми з просунутою графікою, а якщо це в користувача і вийде, на невеликому екрані працювати з нею буде не зовсім зручно.

Досить часто батьки спочатку купують простий планшет для дітей, щоб ті навчалися використовувати сучасні гаджети. При невеликій вартості можна не боятися, що дитинча розіб'є дорогу іграшку. До того ж, у цьому контексті набагато розумніше звернути увагу на матеріал корпусу й надати перевагу більш міцній моделі. Деякі магазини спочатку пропонують дитячі планшети з невеликими розмірами і в металевому корпусі.

Пристрої оснащуються стандартними одно- і двоядерними процесорами. У таких умовах гаджет здатний ефективно виконувати поставлені перед ним завдання, однак не варто очікувати повноцінної мультизадачності. Набагато краще регулярно очищати оперативну пам'ять від невикористовуваних додатків.

Основні переваги

  • Замовити планшет можна через інтернет-магазин.
  • Ємнісний дисплей із діагоналлю від семи до дванадцяти дюймів.
  • Стандартний процесор на одне або два ядра.
  • Оперативна пам'ять об'ємом не більше 2 ГБ.
  • Внутрішнє сховище від чотирьох до восьми гігабайтів.
  • Набір необхідних роз'ємів.
  • Звичайний літій-іонний акумулятор.

Підсумки

Вирушаючи на пошуки бюджетних моделей, споживач часто чітко усвідомлює, що не відчуває необхідності в усіх новомодних «примочках» гаджетів останнього сезону. Найчастіше потенційний покупець орієнтований на те, щоб придбати найпростіший планшет, який буде служити йому вірою і правдою ще довгі роки. Крім того, такий девайс можна купити за невеликі гроші, що робить його більш привабливим. Це прекрасне рішення для аудиторії, мало знайомої із сучасними гаджетами – для дітей і літніх людей. Ці споживачі гарантовано не потребують великого функціоналу, однак, напевно, зрадіють подібному подарунку.

Прості планшети

Обрано 14 товарів