Загальна характеристика пристроїв

Топові планшети є флагманськими моделями в лінійках своїх виробників і зазвичай поєднують у собі відмінний дизайн і високу продуктивність. Тут можна не переживати на предмет того, чи буде гаджет підвисати при запуску декількох ресурсноємних додатків. Спектр завдань, які користувач може поставити перед девайсом воістину практично нічим не обмежується. Такий девайс дозволяє грати в ігри з прогресивною тривимірною графікою, насолоджуватися переглядом фільмів у високій якості, одночасно запускати програвач, веб-браузер, додатки для соціальних мереж і популярні месенджери. При цьому користувач не відчує втрат у продуктивності та швидкодії пристрою.

Безумовно, вартість подібних девайсів цілком відповідає їхній якості. Утілюючи в собі останні досягнення техніки і найбільш прогресивні технології виробництва, ці моделі не можуть мати низьку ціну. Проте люди, які можуть дозволити собі придбати такий девайс, удосталь насолодяться відмінною якістю картинки, високою швидкістю відгуку, сумарною потужністю девайсу і його витонченим дизайном. Такі гаджети не призначені для вирішення будь-якого конкретного типу завдань, тому що можуть вирішувати їх усі. Тут і робота з документами, і розваги, і перегляд кіно, і пошук інформації в Інтернеті, і читання електронних книг, і ще багато інших завдань.

Технічні особливості топових планшетів

Планшети , які очолюють топи у вибірках сучасної мобільної техніки, мають великі екрани з широкоформатною роздільною здатністю. Найчастіше йдеться про діагоналі в п'ятнадцять-сімнадцять дюймів із рідною Full HD. Виробник подбав про те, щоб якість відображуваної картинки була на висоті і користувач отримував максимум задоволення від взаємодії з гаджетом. Девайси оснащені технологією поліпшення здатності передачі кольорів, що додає кольорам натуральності. Також передбачене антивідблискове покриття дисплея, що захищає очі власника від неприємних відчуттів при використанні на вулиці. Для того, щоб зменшити навантаження на очі, пристрій має технологію адаптації до освітлення та підстроювання рівня контрасту і яскравості залежно від умов навколишнього середовища.

Безумовно, у таких моделях установлені тільки найпрогресивніші процесори. Це контролери з вісьмома або десятьма ядрами, де частина ядер працює при більш високій тактовій частоті, а інша частина – при більш низькій. Таким чином досягається ефект покриття максимального числа різнотипних завдань. Завдяки застосуванню технологій розподілених обчислень, усі операції ранжуються і віддаються для обробки ядер із необхідними технічними характеристиками. Цей підхід вносить у роботу девайсу необхідну стабільність при виконанні різнотипних завдань і перешкоджає гальмуванню при переміщенні по меню.

Основні переваги

  • Екран діагоналлю не менше п'ятнадцяти дюймів.
  • Підвищена чіткість зображення.
  • Натуралістичні фарби.
  • Адаптивне регулювання яскравості та контрасту.
  • Процесор з вісьмома або десятьма ядрами.
  • Повна підтримка мультизадачности.
  • Оперативна пам'ять об'ємом 3-4 ГБ.
  • Вбудоване сховище з можливістю розширення шляхом установки флеш-карт.
  • Літій-іонна акумуляторна батарея з функцією інтелектуальної економії заряду.

Підсумки

Топові планшети дозволяють людині йти в ногу зі своїм часом і не залишатися осторонь від останніх технічних тенденцій. Слід визнати, що їх ціна чимала, однак цілком і повністю виправдовується якістю продукції і її функціональними можливостями. Така категорія планшетів легко може паралельно вирішувати ряд складних завдань і при цьому залишатися зручною у використанні. Користувачеві доступні ресурсоємні програми для роботи з графікою, кращі тривимірні ігри, сотні додатків із Магазину і цілий ряд додаткових функцій.

Топові планшети

Обрано 4000 товарів

Показати ще