Загальна характеристика пристроїв

Різні гаджети стали невід'ємною частиною існування сучасної людини. Люди оточені різноманітною технікою, покликаною полегшити більшість повсякденних завдань і внести максимальний затишок у наше життя. Портативна техніка не стала тому винятком. Середньостатистична людина прагне купити хороший планшет або телефон, розраховуючи на те, що девайс стане йому надійним помічником при вирішенні нагальних проблем. Всього за п'ять-сім років планшети з розряду чудасії перекочували в категорію банальної необхідності для звичайної людини. Їх використовують в побуті і на роботі, в діловій поїздці або на відпочинку, для редагування файлів або проведення дозвілля за переглядом фільму.

Всіх достоїнств і можливих застосувань просто не злічити. Хороші планшети вміють паралельно виконувати декілька функцій, пов'язувати людину з друзями і зовнішнім світом, шукати інформацію в інтернеті, програвати музичні композиції або серіали. На ринку інформаційних технологій вони стали потроху витісняти громіздкіші ноутбуки. Особливо ця тенденція помітна серед тих моделей, які мають знімну клавіатуру. При меншій вазі такі девайси здатні надати той самий функціонал, однак мають набагато більшу мобільність. При цьому ціна хорошого планшета в Києві через постійну появу моделей все новішого покоління не така висока, щоб не мати можливості придбати хоча б один подібний девайс на сім'ю. Ця покупка швидко виправдає себе і легко стане постійним супутником людини будь-якого віку або статусу.

Технічні особливості хороших планшетів

Асортимент магазинів мобільної техніки повниться моделями з помітно різними характеристиками і форм-факторами. Наприклад, покупець може спочатку орієнтуватися на хороший 10-дюймовий планшет, але, вивчивши пропозицію краще, вийти з магазину з потужнішим і сучаснішим п’ятнадцатидюймовим. Такі речі залежать від індивідуальних потреб потенційного покупця і від того, на що саме він найбільше спирається при виборі. Маркетологи великих фірм вже давно почали брати в розрахунок такий стан речей. Саме тому майже кожен бренд, що себе поважає, паралельно виводить на ринок моделі, які кардинально відрізняються своїми експлуатаційними характеристиками. Цей торговельний хід дозволяє споживачеві оцінити ринок цілком і не зациклюватися на якійсь певній моделі. До уваги покупця пропонується планшет і з хорошою камерою, і з багатоядерним процесором, і з великим внутрішнім накопичувачем, і з ємним акумулятором.

Спочатку здається, що все це тільки ускладнює вибір і людині складно вирішити, на чому слід зупинитися. Тому незмінним залишається один фактор – обчислювальну потужність девайса визначає його процесор і запас оперативної пам'яті, а зручність для ігор і графічних додатків – також іще й збільшена діагональ екрана. Відштовхуючись від того, для яких цілей купується гаджет, задача купити планшет зводиться до вибору між кількома моделями.

Основні переваги

  • Якісне збирання.
  • Екран діагоналлю від семи до сімнадцяти дюймів.
  • Багатоядерний процесор.
  • Оперативна пам'ять не менше двох гігабайт.
  • Можливість розширення внутрішнього накопичувача флеш-картами.
  • Дві фотокамери з різними роздільними здатностями.
  • Ємна акумуляторна батарея.

Підсумки

Цілком природно, що споживачі шукають на ринку планшети недорогі, але хороші, щоб можна було ними користуватися для різних завдань і за будь-яких обставин. Однак не завжди можна досить легко встановити компроміс між ціною, якістю і продуктивністю пристрою. Тоді споживачеві треба вибрати, чому саме він віддає найбільшу перевагу в контексті усвідомлення власних потреб при покупці кращого планшета.

Гарні планшети

Обрано 418 товарів

Показати ще