Особливості планшетів з операційною системою Android 5.x

Компанія Google випустила на ринок ОС Android 5.x у 2014 році. Новинка зазнала значних змін у порівнянні з попередньою версією. Нововведення позитивно вплинули на швидкість роботи й енергоспоживання пристроїв, а також на зовнішній вигляд системи. Якими ж перевагами наділив своє дітище виробник?

10 переваг ОС Android 5.x

  1. Material Design. Головною особливістю операційної системи можна сміливо назвати адаптивність і мінімалістичний дизайн. У стандартному оформленні виробник використовував насичені і яскраві кольори, які, тим не менш, не напружують очі і не дратують.
  2. Можливість синхронізації між усіма вашими пристроями, що працюють на базі Android.
  3. Адаптивність. Програми відображають лише важливі сповіщення і значиму інформацію.
  4. Режим Priority Mode, що дозволяє контролювати сповіщення. Користувач може повністю відключити повідомлення на будь-який термін або налаштувати список тих користувачів і програмних додатків, від яких бажає отримувати повідомлення.
  5. Пристрої на Android 5.x тепер зможуть працювати ще довше, ніж їх попередники, завдяки розширенню налаштувань енергозбереження та їх оптимізації.
  6. Гостьовий режим дозволяє зберегти всю вашу інформацію в цілості. Тепер ви можете без страху позичати ваш планшет друзям або колегам.
  7. Покращені функції блокування пристрою і новий режим Smart Lock, який розблокує гаджет після його підключення з довіреним пристроєм.
  8. Збільшення швидкодії і продуктивності планшета. Швидкість роботи деяких додатків збільшилася в чотири рази.
  9. Можливість автоматично відновити систему при випадковому збої тощо.
  10. Покращені і розширені можливості мультимедіа. Тепер користувачі зможуть отримати повноцінне задоволення від перегляду якісних відео.

П'ята версія операційної системи ввела велику кількість нововведень. Зміні піддалися і дизайн, і програмний код.

Купити планшет з попередньо встановленою ОС Android 5.x

Ви перебуваєте в каталозі планшетних комп'ютерів, що працюють на базі оновленої ОС Android 5.x. Ми підібрали для вас більше сотні кращих моделей різних цінових категорій. Тут представлені як пристрої іменитих брендів, що полюбилися користувачам у всьому світі, так і менш відомих виробників, які практично ні в чому не поступаються гігантам електроніки.

Ви можете ознайомитися з докладним описом і характеристиками, продукту що вас цікавить, подивитися його світлини і прочитати відгуки людей, які вже придбали той чи інший планшет. Також біля кожного пристрою є дані про його наявність, пропоновані знижки і можливі способи оплати.

Планшети з операційною системою Android 5.x

Обрано 96 товарів

Показати ще 36 товарів