Загальна характеристика пристроїв

Багато хто прекрасно знає, що велика частина продукції в усьому світі виготовляється в Китаї. Для декого це стало символом нехтування, хоча якихось сорок років тому товари з Піднебесної мали для нашої людини особливий знак якості. Що сказати – часи змінюються, але в наш час саме китайські планшети по-справжньому атакують ринок мобільної техніки. І зовсім не йдеться про масовість виробництва. Оригінальні заводські товари зараз справді мають відмінну якість.

Для декого може прозвучати дивно, але втім, ця продукція очолює топ найкращих серед сучасної мобільної електроніки.А для пересічного покупця з середньостатистичним гаманцем купити китайський планшет набагато прийнятніше, ніж гнатися за гаджетами від преміальних брендів, у яких половина функцій буде використовуватися вкрай рідко. Безумовно, кожен робить вибір для себе сам, але ми маємо на меті показати споживачам, що не вся китайська продукція така вже й страшна.

Технічні особливості

З точки зору технічних характеристик, ці пристрої нітрохи не поступаються аналогам з інших серій. Недорогі китайські планшети комплектуються хорошими екранами, заснованими на IPS-матриці, видають чітке зображення і надають широкий кут огляду. Крім того, вони відтворюють хороший звук, підтримують розширення пам'яті на великі обсяги і мають високу продуктивність, порівнянну з потужностями безлічі сучасних флагманів.

Якщо дивитися на ринок техніки в цілому, топ китайських планшетів сформований не тільки популярними в Україні марками, а й деякими маловідомими для нас виробниками. Цей факт якнайбільше вказує на те, що ці гаджети затребувані у всьому світі. А це означає, що девайси купують і використовують мільйони людей, підтримуючи фірму-виробника на ринку. Неякісний товар лежав би на полицях магазинів мертвим вантажем, і там би й залишився.

Виробники з Піднебесної практично ніколи не дозволяють собі поєднувати в одному пристрої комплектовання з різних поколінь. Навіть найбюджетніші моделі часто мають по чотири ядра. Нехай їх частота не така висока, як у флагманів, але ж не у всіх вдома і персональний комп'ютер має більше двох ядер. На китайські планшети відгуки можуть бути найрізноманітніші, але нікому не випадало засумніватися в тому, щоб девайс не видавав заявлені характеристики при експлуатації. Китайські виробники чітко ранжирують свій товар за класами споживачів і завжди готові запропонувати за різну ціну хороший продукт.

Основні переваги

  • Якісна матриця для дисплеїв будь-якої діагоналі.
  • Екран, роздільна здатність якого розумно корелює з співвідношенням сторін.
  • Процесор на чотири (і більше) ядра із середньою і високою тактовою частотою.
  • Достатній обсяг оперативної пам'яті.
  • Внутрішнє сховище і можливість його розширення.
  • Хороші задня і фронтальна камери.
  • Акумуляторна батарея стандартної ємності.

Підсумки

Упередження, що дешеві китайські планшети обов'язково мають бути низькоякісними, потихеньку відходить у минуле. А його місце займає тенденція до покупки оригінальної заводської китайської мобільної техніки. Виробники з Піднебесної розмежовують ринок на окремі цінові сегменти, в кожному з яких готові запропонувати покупцям чималі можливості, коректно ув’язуючи їх із ціною. Багато таких девайсів готові похвалитися високою продуктивністю і відмінними показниками стабільності роботи. Справжня якість китайської продукції прихована в деталях, застосуванні новітніх матеріалів і технологій при виробництві, а також у якісному збиранні.

Планшети виробництва Китай

Обрано 976 товарів

Показати ще 60 товарів