Країна реєстрації бренду

Опис Сабо Tellus 51-08/02SPR 38 24.5 см Білі (ROZ6300002947)

Tellus є виробником взуття з Молдавії й понад 25 років наша продукція представлена на ринках Молдови, Росії, Європи й України!
Основним напрямом нашого виробництва є взуття спеціального призначення — шкіряні сабо, які відповідають основним умовам охорони праці для медичних установ, клінінгових компаній, працівників харчової промисловості та інших підприємств, а також захисне взуття з металевим і термопідноском, клас захисту S2. Медичне взуття відповідає дійсності та підтверджене європейським стандартом якості ISO EN 20347: 2012.
Також в асортименті широко представлене повсякденне взуття (туфлі, дутики, бабуші, домашні капці).

Шкіряні сабо, які відповідають основним умовам охорони праці для медичних установ, клінінгових компаній, працівників харчової промисловості та інших підприємств. Медичне взуття відповідає дійсності та підтверджене європейським стандартом якості ISO EN 20347: 2032

Характеристики Сабо Tellus 51-08/02SPR 38 24.5 см Білі (ROZ6300002947)

Розмір
Сезон
Колір
Матеріал верху
Матеріал підкладки
Матеріал підошви
 • Полівінілхлорид
Гарантійні умови
Країна-виробник товару
 • Молдова
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Галина
  • Продавець: Rozetka
  • Розмір: 38

  #МойЛук
  Очень классные сабо! Красивые, удобные, для широкой стопы то, что надо. Удобная высота танкетки - ноги не устают, хоть и проблемные. 38 размер соответствует заявленному. На средний подъём стопы идеально сели. Кожа плотная, но не жёсткая. Немного странный ремешек, но его надо просто перезастегнуть и будет идеально.

  Переваги:
  Дизайн, удобные, комфортная высота танкетки
  Недоліки:
  Не обнаружены
 • Оксана
  • Продавець: Rozetka
  • Розмір: 38

  На вид добротные и красивые из-за расцветки. Кожа плотная, но не жёсткая. Однозначно для широкой стопы. В носке пока не проверяли. Без хлястиком было бы лучше, как по мне;)

  Переваги:
  Красивые, кожаная стелька и верх
  Недоліки:
  Пока не обнаружены
Дивитися всі відгуки →