Без зошита у клітинку не обійтися жодному школяреві та студентові. Адже це важливий робочий інструмент для навчання й запам'ятовування інформації. З його допомогою першокласники вчаться красиво писати й навчаються усної лічби, а студенти ведуть конспекти з різних предметів. Крім того, зошит у клітинку можна використовувати й для офісної роботи, а також для особистих записів (як щоденник) або творів. Тому без такого шкільного приладдя обійтися в наш час досить важко.

Особливості зошита в клітинку

В учнівському наборі канцтоварів обов'язково знайдеться хоча б один зошит у клітинку. Стандартний розмір шкільного зошита 165х205 мм, що відповідає формату В5 (щось середнє між форматами А4 та А5). Саме таке канцелярське приладдя треба купувати для школи. Для університету підійдуть зошити в клітинку не тільки формату В5, а й А4. Єдина вада останніх — великі розміри, через що зошит А4 поміщається не в кожній сумці або рюкзаку. А ось для особистих записів, офісної роботи, а також творів можна використовувати вироби в клітинку формату А3. Перевага такого великого зошита в тому, що на одному аркуші можна вмістити всю потрібну інформацію.

Крім формату, зошити також відрізняються й розміром клітинок:

  • у дрібну клітинку: такі зошити належать до класичних моделей і підходять для будь-яких цілей;
  • у велику клітинку: менш поширені моделі; такі зошити більше підходять дітям, які тільки вчаться виводити свої перші букви та цифри.

Обираємо зошит у клітинку на ROZETKA

Купити зошит у клітинку з доставкою всією територією України можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент канцтоварів за доступною ціною відомих брендів: Kite, Herlitz, 1 Вересня, Disney, ZiBi та ін.

Обираючи загальний зошит у клітинку, треба враховувати такі параметри:

  • Якість і цупкість аркушів/обкладинки. Занадто тонкі аркуші можуть порватися в разі сильного натискання ручки. Тому краще обирати зошити в клітинку з аркушами середньої цупкості від 60 г/м² — чорнило добре вбиратиметься, не залишаючи слідів на зворотному боці, а аркуші не рватимуться під час написання. Щодо обкладинки, то вона може бути м'якою (зі звичайного паперу) або твердою (з картону). Для навчання підійдуть зошити в клітинку з обкладинкою із крейдованого картону та аркушами з офсетного паперу (цупкість 60 г/м² і більше). Також у продажу представлені зошити з твердою обкладинкою з ламінованого пластику.
  • Спосіб кріплення аркушів. Стандартне кріплення аркушів — це скріпки або нитки. Також у продажу представлені зошити в клітинку на пружині та скобах (кільцях).
  • Кількість сторінок. Залежно від призначення на сайті ROZETKA можна замовити тонкі зошити в клітинку на 12, 18 і 24 аркуші (підійдуть для школи), а також товсте канцелярське приладдя на 48 і 96 аркушів (ідеальний варіант для ведення конспектів або особистих записів).
  • Наявність берегів або їх відсутність. Обираючи зошит для школи, віддавайте перевагу виробам із берегами. А для роботи, конспектів або особистих записів можна використовувати зошити й без берегів.
  • Дизайн. На сайті ROZETKA у продажу представлено канцелярське приладдя, вироблене в мінімалістичному стилі, а також з яскравим принтом або 3D-обкладинкою. Тому кожен зможе добрати собі зошит у клітинку до душі.

Обрано 2282 товари

Показати ще