Щоб одяг і взуття завжди були упорядкованими, щоб кожна річ була на своєму місці, не м'ялася і її можна було в будь-яку хвилину дістати та надіти, варто приділити особливу увагу аксесуарам для зберігання речей.

Товари для зберігання одягу та взуття — що це таке та навіщо потрібні

Щоб зберегти взуття та одяг у презентабельному вигляді довгий час, зберігати їх найкраще в закритій шафі на спеціальних вішалках. Іноді для цих цілей використовуються ящики для зберігання, кофри, а також органайзери для зручного розподілу взуття, білизни, шкарпеток та інших предметів гардеробу. Є різноманітні чохли для верхнього одягу, для ковдр і подушок, для сумок і для капелюхів. Всі ці предмети допомагають зберігати або переносити різні деталі гардеробу максимально зручно, оберігаючи водночас речі від випадкових ушкоджень і забруднень. У каталозі ROZETKA представлені такі категорії товарів для зберігання:

  • Плічка або вішалки для одягу і білизни. Плічка бувають різними за матеріалом виготовлення. Вони можуть бути м'якими, виготовленими з текстилю. На таких вішалках зручно зберігати речі із тонких делікатних тканин — шифону, крепдешину, органзи. Найпоширеніші — дерев'яні плічка. Вони можуть бути різних розмірів із силіконовими вставками, на яких одяг не ковзає. Найбюджетніший варіант — пластикові вішалки.
  • Є спеціалізовані варіанти вішалок-плічок для штанів. Вони обладнані спеціальними кліпсами, які не дають штанам зісковзнути. Також є спеціальні вішалки-затискачі, у яких штани закріплюються за нижню частину.
  • Чохли для одягу. Без них неможливо уявити собі жодну шафу. Вони чудово справляються із захистом одягу від пилу, вологи, запахів, не дають йому м'ятися. Чохли для одягу виробляються з дуже тонких полімерних тканин, часто навіть мають додаткові дрібні дірочки, завдяки яким речі можуть провітрюватися. Для більшого ефекту та посилення захисних властивостей матеріал для одягових кофрів просочується вологовідштовхувальним складом.
  • Кофри для зберігання взуття. За конструкцією це досить місткі коробки, розділені на секції. Вставки можуть бути стаціонарними або знімними. У такому кофрі можна розмістити від 4 до 12 пар взуття. Такі системи зберігання ощадять простір, у них зручна прямокутна форма і в них зручно укладати сезонне взуття, яким найближчим часом користуватися не мають наміру. Деякі обладнані прозорою кришкою, яка дає змогу швидко знайти та підібрати потрібну пару. Те взуття, яке активно використовується, зручно розміщувати на спеціальні підставки для взуття.

Підвісні текстильні полиці — альтернативний спосіб організації простору

Для багатьох брак місця в шафі для зберігання — звичайна ситуація. Рішенням завдання стануть зручні підвісні шафи. Особливо актуальний такий аксесуар для дитячих кімнат або невеликих квартир. Дитині буде навіть цікаво складати на такі полички свої іграшки та одяг. Часто такі полички називають кишенями. Вони можуть бути різних розмірів і навіть форм, деякі можуть збиратися в одну суцільну конструкцію. Основними перевагами підвісних модулів для зберігання можна назвати:

  • мобільність — їх можна розміщувати в зручних місцях;
  • компактність за досить пристойної місткості;
  • вони не займають місце, їх можна розвісити всередині шафи або прямо на двері або стіні;
  • вони прекрасно перуться в автоматичних пральних машинах.

В інтернет-магазині Розетка можна купити товари для зберігання одягу та взуття. У каталозі представлені плічка з різних матеріалів, для одягу та штанів, широкий вибір кофрів, зручні підставки для взуття, мішки для прання речей в автоматичних пральних машинах та багато інших аксесуарів для зберігання й організації гардеробних.

Показати ще 60 товарів