Чоловічий ремінь Traum 8718-56 95 см Синій з коричневим (4820008718563)

Відгуки покупців про Чоловічий ремінь Traum 8718-56 95 см Синій з коричневим (4820008718563) 6

• Чоловічий ремінь Traum 8718-56 95 см Синій з коричневим (4820008718563) фото від покупців 1

• Анна Тихонова
    • Цвет: Черный

Через несколько дней носки, пряжка сломалась (фото прилагается). При этом, нигде не указано, распространяется ли на данный товар гарантия

Переваги:
    Выглядел качественно
    Недоліки:
    Сама по себе пряжка неудобная (не держится, расползается при носке - соответственно ремень свою функцию не выполняет). Плюс непрочный материал пряжки. Выкинутые на ветер деньги.
    • Андрей Ковальчук

Написано по поводу гарантии посиланняДумаю можно написать в сервисный отдел розетки посилання, только это механическое повреждение.

• Женя
    • Цвет: Черный

Якість - ок. Але механізм не зручний у використанні.

Недоліки:
    не зручний у використанні
    • Цвет: Черный

Найголовніше у цьому ремені це його зручність. Він коштує дешево, хоч і виготовлений якісно та з надійного і міцного матеріалу. Ремінь легко одягається та знімається, його продумана форма мені дуже подобається. Дуже дякую українському виробнику за це прекрасний ремінь. Раджу!

Переваги:
    1) Ціна 2) Зручний 3) Якість 4) Форма
  • Сергій
    • Длина ремня: 95 см

Ношу цей ремінь досить часто, він дуже зручний, а це для мене найголовніше. Ремінь виготовлений з якісної шкіри, міцний та надійний. Мені дуже подобається його дизайн та форма. Я навіть не очікував, що цей ремінь від українського виробника виявиться настільки крутим. Однозначно раджу замовити, не пожалкуєте.

Переваги:
    Зручний, легкий, дизайн, якість
    Недоліки:
    Не виявивлено
  • Володимир
    • Длина ремня: 95 см

Складає враження якісної надійної речі. Комфортний в користуванні. За розміров добре підійшов.

Переваги:
    Відмінний ремінь. Виявилось що він нормально розтягується - це тільки добрий плюс. Можливість комбінації з одягом різних кольорів. Чесна ціна.
    Недоліки:
    В опису не вказано що він розтягується - це ж відмінна перевага.)
    • Эр Алексей

Вы точно про этот ремень? Купил, рассчитывая, что растягивается, но нет- обычный тряпичный ремень

• Володимир

Эр Алексей, саме про цей ремінь відгук - статус "куплено" підтверджує.
      Розтягується близько 30%. Запитуйте продавця, або повертайте товар.

• Олег Свой
    • Длина ремня: 100 см

Немного ширина слишком большая (чёт не обратил внимание в характеристиках что он 5.5 см ширина) в остальном всё супер, прочный материал, регулировка длины, добротная, надёжная защёлка. Всё окей. Ремень массивный и смотрится шикарно

Переваги:
    Бренд, материал, внешний вид, цена.
    Недоліки:
    Пока нету, надеюсь и не будет.