TravelSim: що це таке

TravelSim – це спеціальна картка для телефона, яка дає змогу залишатися на мобільному зв'язку під час подорожі за кордон. Вона надає абонентам раціональні тарифні плани, які багато в чому сподобаються їм завдяки прийнятним цінам.

Основною перевагою TravelSim є величезне охоплення глобального покриття. Воно буде дійсне в переважній більшості світових держав. Так, будучи у віддаленій країні або навіть на іншому континенті, користувач завжди матиме чудову можливість вийти на зв'язок зі своїми друзями або родичами.

За принципом функціонування їх умовно можна розподілити на дві великі категорії.

  • Стартовий пакет. Це – sim-карта, яка вставляється в мобільний телефон або смартфон для активації можливості здійснювати дзвінки в роумінгу. Зазвичай на рахунку в стартовому пакеті вже може бути певна сума грошей. Вона позбавляє користувача необхідності відразу ж купувати картку поповнення, щоб почати користуватися послугами зв'язку. Сума грошей на рахунку безпосередньо залежить від тарифікації, за якою функціонує стартовий пакет. Залежно від цього змінюється й первісна ціна такого елемента.
  • Картка поповнення – це карта, яка допомагає вносити на рахунок TravelSim певну суму грошей. Надалі за умовами тарифного плану фінанси будуть зніматися з рахунку залежно від користування інтернетом, виконаних вихідних дзвінків або відправлення СМС-повідомлень. Для нормального функціонування TravelSim необхідно періодично поповнювати баланс, з якого й будуть обчислюватися гроші.

Оскільки тарифікація дзвінків буде відбувається в умовах роумінгу, всі пакети поповнюються в євровалюті. Сума грошей індивідуальна, й орієнтуватися треба насамперед на плановану частоту користування карткою.

Картки TravelSim мають власні регіони дії. Зокрема, є варіації, які призначаються для країн Латинської Америки, США, Європи, Африки. Вони оптимально підходять для використання у відповідному регіоні. Такі карти орієнтовані на особливості мобільного зв'язку в обраних регіонах.

Є і універсальніші картки, які функціонують у практично всіх країнах світу. Варто враховувати, що для кожної держави визначаються індивідуальні тарифні плани. У деяких країнах сума, оплачувана за зв'язок, може бути вельми незначною, а в деяких — відчутною.

Кожен тарифний план має на увазі наявність певної кількості мегабайтів для користування мобільним інтернетом. У різних країнах обсяг користування індивідуальний.

Також абоненти дістають чудову нагоду здійснювати дзвінки всередині мережі за лояльними тарифами. Це означає, що власник картки може телефонувати жителям відвідуваної країни за ціною кількох американських центів.

Як вибрати TravelSim

Вибір TravelSim зробити досить нескладно через наявність досить скромної кількості таких карток. Виробляє їх одна компанія, тому потенційному покупцеві не доведеться розбиратися в особливостях варіантів від різних виробників.

Важливо визначиться з імовірною частотою використання сервісу. Попередньо продумайте, як довго ви розмовляєте телефоном. Так вийде зорієнтуватися в необхідній кількості фінансових коштів на балансі. Вибрати оптимальний варіант допомагають відгуки попередніх покупців.

Обрано 0 товарів

За заданими параметрами не знайдено жодної моделі