Вивчити іноземну мову, навчитися вирішувати будь-які конфлікти мирним шляхом, подружитися з власною дитиною-підлітком, розвинути в собі лідерські якості − всьому цьому і багато чому іншому нас вчать спеціалізовані книги. Підручники і науково-методологічна література здатні позбавити сучасну людину значної частини звичних проблем, повернути йому здоров'я, збагатити знаннями, а також навчити жити без сварок, непорозумінь, в злагоді зі своїми близькими і з собою.

Підручники, науково-методична література − шлях до нових знань

Щодня людина стикається з величезною кількістю завдань, вирішувати які необхідно для того, щоб життя приносила радість. Потрібно правильно вибудовувати відносини з колегами і підлеглими, навчитися розподіляти час, не жертвуючи дійсно важливими справами, розвинути уважність, напрацювати навички, необхідні для побудови кар'єри. Для людей сімейних значуще вибудовування поважних і комфортних відносин між усіма членами сім'ї, та й в цілому, знання з психології будуть корисні, вони дають можливість вникати у суть справи, ігноруючи зовнішнє лушпиння. Ще один величезний пласт відомостей, який в сучасних умовах дуже цінний − це знання іноземних мов. Світ глобалізується, і сьогодні люди з різних куточків планети мають можливість розуміти один одного. Але для цього їм необхідно навчитися говорити однією мовою.

У підручниках і науково-методологічній літературі сховано багатство знань, накопичених людством за всю історію свого існування

Існує хибна думка, що підручники потрібні виключно в школі та в ВНЗ, а після їх закінчення люди в цьому виді літератури не потребують. Насправді все навпаки. Сьогодні, щоб вважатися справді освіченою людиною, вчитися доводиться постійно. Але процес цей не є обтяжливим, адже знання дають свободу, дозволяють інакше поглянути на світ, стати в якихось аспектах більш розвинутою і розумнішою.

На «Розетка» в категорії «Підручників і науково-тематичної літератури» доступні до замовлення такі тематики:

  • психологія;
  • філософія;
  • журналістика;
  • педагогіка;
  • медицина;
  • іноземні мови;
  • географія;
  • біологія;
  • аналіз тощо.

В окремі розділи винесені шкільні підручники і посібники для учнів у ВНЗ. У наявності велика кількість словників не тільки найбільш затребуваних, але і більш рідкісних мов.

Науково-методична література, підручники: нюанси вибору

Не кожна книга з помітною назвою і значною кількістю сторінок може претендувати на звання підручника. Подібне видання повинне містити корисну, правильно структуровану інформацію, викладену в доступній для розуміння формі. Навчальну літературу потрібно навчитися фільтрувати, відбираючи цінне, тоді не доведеться шкодувати про гроші, витрачені на матеріал, який не несе ніякого смислового навантаження. Щоб зробити правильний вибір, читайте анотації, дивіться, хто автор твору, якщо є можливість, перегляньте зміст, щоб упевнитись, що ця книжка буде вам корисною.

В інтернет-магазині «Розетка» вибір навчальних книг дуже широкий. Їх замовляють з доставкою до Києва, Одеси, Миколаїва, Полтави, Дніпроа, Рівного, Тернополя та інших міст України.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Підручники, науково-методична література?

Товари які користуються попитом в категорії Підручники, науково-методична література:

Які є новинки товарів в категорії Підручники, науково-методична література?

Нові товари в категорії Підручники, науково-методична література:

Які товари з найнижчою ціною в категорії Підручники, науково-методична література?

Які найдорожчі товари в категорії Підручники, науково-методична література?

Підручники, науково-методична література: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Правила дорожнього руху України 2024. Коментар у малюнках - Фоменко О. Я. (9786178110192) 145₴
Правила дорожнього руху України 2024 ПДР 2024 України. Ілюстрований навчальний посібник великий, українською мовою (9786175773338) 199₴
Правила дорожнього руху України 2024 ПДР 2024 України з коментарями та ілюстраціями (9786175773673) 508₴
Я перетворююсь... Щоденник окупації. Вибрані вірші - В. Вакуленко-К., упор. Рибка О. (9786171701564) 260₴

Підручники, науково-методична література

Показати ще