Іноді обставини складаються так, що, крім смартфона, із собою в поїздку або відрядження потрібно брати ноутбук. На жаль, більшість акумуляторів у лептопах працюють максимум години 2-2.5, а потім розряджаються. На це впливає потужність пристрою, екран, різні доповнення та програми. Повербанк для ноутбука стане чудовим рішенням цієї проблеми.

Відмітні риси та типи повербанків для ноутбука

Спочатку повербанки випускалися суто для підзаряджання мобільних пристроїв і не підходили для переносних комп'ютерів. Перші прототипи сучасних портативних зарядок являли собою компактні капсули Power Tube з пальчиковою батарейкою всередині. З'явилися вони 2001 року, після чого стали популярними та почали розвиватися. 

Повербанки для ноутбука — більш потужні та важкі апарати з великими вихідними характеристиками. У разі купівлі варто пам'ятати, що зовнішня батарея і лептоп мають бути сумісні між собою й мати збільшену ємність і силу струму, роз'єми USB 3.1 і Type-C, позаяк у старих модифікації USB-роз'єми призначені тільки для під'єднання периферійних пристроїв. Ґаджети з такими портами випускають компанії Dell, Asus, Apple та інші.

Power bank для ноутбуків розрізняють між собою за типом вбудованого акумулятора:

 • Літій-іонні (Li-Ion). Найбільш поширений різновид. Вони мало саморозряджаються, трохи важать і забезпечують потрібні характеристики струму. Одне пристосування розраховане на 500-1000 циклів заряджання. Єдиний мінус — велика ймовірність поломки через надмірне нагрівання. Але ця проблема не страшна, якщо виробник обладнав повербанк функцією автоматичного вимкнення у разі перевищення ризику перегрівання. 
 • Літій-полімерні (Li-Polymer). Являють собою вдосконалену версію літій-іонних портативних зарядних пристроїв. Вони мало важать і обладнуються захистом від перегрівання. Від попередників вони відрізняються консистенцією електроліту — у них вона рідка, а в Li-Ion — гелеподібна.
 • Апарати із сонячною батареєю. Ці УМБ заряджаються від сонця. Вони підійдуть людям, які часто ходять у походи, позаяк для підзаряджання такого power bank не потрібна розетка й електрика. Їхня поверхня покрита світлочутливим шаром, який генерує енергію на сонячному світлі.

За типом захищеності розрізняють такі типи повербанків для лептопів:

 • Універсальні мобільні батареї. Являють собою стандартні апарати з пластиковим або металевим корпусом без жодного захисту.
 • Захищені повербанки. Міцне обладнання зі стійкістю до механічних пошкоджень, попадання вологи та пилу. Використовуються людьми з активним способом життя й підходять для експлуатації в екстремальних умовах.

Переваги повербанків для ноутбука:

 • Продуктивність. Мають високу ємність і потужність, завдяки чому швидко заряджають лептоп.
 • Універсальність Використовуються як зовнішні батареї для підзаряджання не тільки ноутів, але і смартфонів або планшетів. 
 • Технологічність. Підтримують швидке й бездротове заряджання, з умовою, що лептоп обладнаний спеціальним модулем.
 • Потужність Заряджають одночасно до восьми пристроїв.
 • Безпека. Обладнуються опцією автоматичного вимкнення у разі перегрівання або перезарядання.
 • Міцність. Виготовляються з металу, стійкого до пошкоджень, подряпин і падінь.

Як вибрати повербанк для ноутбука?

Якщо ви хочете купити зовнішній акумулятор для ноутбука, інтернет-магазин ROZETKA допоможе вам зробити купівлю швидко та вигідно. У каталозі магазина представлені товари з оптимальною ціною і швидкою доставкою Києвом та іншими містами України. Щоб ви змогли провести порівняльний аналіз декількох апаратів, на сторінці товару розміщена інформація про технічні характеристики, світлини, відгуки інших покупців і огляди на продукцію. А, щоб ви захотіли повернутися знову, в інтернет-магазині ROZETKA на регулярній основі проводяться акції, знижки та розпродажі. Щоб не помилитися з вибором, перед купівлею варто враховувати такі чинники.

 • Сила струму та напруга. Power bank для ноутбука обладнується вихідною напругою від 12 Вт, позаяк для його підзаряджання потрібні потужні параметри. Але варто зауважити, що сучасні лептопи вимагають напруги 12-15 Вт, тому зовнішні батареї обладнуються перемикачами на 16 і 19 В. Вихідна сила струму становить від 3 ампер.
 • Ємність Обладнуються ємністю від 10000 до 30000 мА·год. Цей показник важливий, позаяк впливає на швидкість заряджання й потужність пристосування.;
 • Вага та розмір. Ці чинники безпосередньо залежать від ємності пристосування. Чим вона більша, тим габаритніший апарат. Вони характеризуються громіздкими габаритами завдяки високій ємності та потужності.
 • Дизайн Виконуються в мінімалістичному дизайні без візерунків, малюнків і інших деталей. Переважають стримані та класичні кольори.
 • Доповнення. 
  • & Підсвітка Полегшує процес пошуку в темряві.
  • Дисплей Зображає інформацію про роботу повербанка і USB-портів.
  • Індикатор рівня заряду. Показує рівень заряду, що залишився, та спрощує процес експлуатації.
  • Bluetooth колонка. Обладнуються динаміком і відтворюють музичні композиції.

Зовнішні акумулятори для ноутбука являють собою продуктивні та продуктивні повербанки , які допоможуть вам зарядити лептоп, хоч би де ви були.

Повербанк для ноутбука

Обрано 3103 товари

Показати ще