Повербанки Baseus: характеристики та переваги

Зарядити смартфон, планшет, смартгодинник та інші ґаджети за відсутності доступу до електромережі допоможе повербанк Baseus з відповідними роз'ємами. Моделі виробника універсальні у використанні, вирізняються компактними розмірами та продуманим дизайном. Вони реалізують багаторівневу систему захисту — від перегріву, короткого замикання, перевантаження, надмірного заряджання тощо.

Корпус універсальних мобільних батарей виготовлений із міцного пластику або металу. Спеціальна фактура матеріалів не збирає відбитки пальців і не вислизає з рук. Пристрій можна взяти із собою в поїздки. Він не займе багато місця в сумці та не буде пошкоджений під час транспортування. Зручно використовувати моделі зі світлодіодним дисплеєм, який показує рівень заряду, напруги та струму.

Вибір ємності повербанка Bazeus

Зовнішні акумулятори ємністю 3000–6000 мА·год підходять для заряджання мобільних телефонів і фітнес-браслетів. Такі пристрої важать до 400 г. Їх достатньо для 1–2 повних циклів заряджання портативних ґаджетів. Найпопулярніші варіанти: 10 000 і 15 000 мА·год. З їх допомогою можна зарядити смартфон або планшет кілька разів. 

Powerbank ємністю від 20 000 до 50 000 мА·год характеризується трохи збільшеними розмірами та більшою вагою. Застосовується для заряджання практично будь-якого ґаджета: смартфонів, планшетів, ноутбуків, TWS-навушників, смартгодинників, електронних книг, відеокамер, фотоапаратів. Щоб дізнатися кількість повних зарядів конкретного пристрою, потрібно помножити його ємність на 1,5, а потім розділити ємність переносного акумулятора на отримане значення. 

Повербанк Baseus: роз'єми та функції заряджання

Усі повербанки живлення оснащені 1–8 роз'ємами. Кожному з них відповідає своя сила струму, що впливає на тривалість заряджання. Стандартні значення: 1–3А. Що вищий вихідний струм, то швидше ґаджет поповнює запас енергії. Порт з 1А підходить для заряджання смартфонів, з 2А — планшетів.

Актуальні інтерфейси:

  • Lightning — для пристроїв Apple;
  • Micro-USB — для заряджання самої УМБ;
  • USB Type A і Type C — універсальні роз'єми.

Усі зовнішні акумулятори підтримують стандартну технологію заряджання. Вони також можуть бути доповнені функціями бездротового та швидкого заряджання за сучасними стандартами: AFC (Samsung), Power Delivery (Apple), FCP/SCP (Huawei), Quick Charge тощо.

Повербанк Baseus: особливості моделей

Вибираючи відповідний пристрій, важливо подивитися на особливості дизайну. Для тривалих поїздок, відпочинку в екстремальних умовах можна вибрати УМБ з ударостійким і водонепроникним корпусом. Він витримає численні падіння, складне транспортування, перебування під дощем або снігом. Вбудований кабель можна використовувати як ремінь. Ліхтарик стане в пригоді під час походу, прогулянки неосвітленими вулицями, під час пошуку речей у важкодоступних місцях.

На ROZETKA можна вигідно придбати повербанк Baseus, порівнявши ціни на різні моделі. На сайті є відгуки клієнтів, які допоможуть вам визначитися з вибором.

Повербанки Baseus

Обрано 4000 товарів

Показати ще