Повербанки для айфона: що про них потрібно знати

Останнім часом повербанки для айфона перетворюються на обов'язкові аксесуари. У міру поширення зростає й сумнів — наскільки вони безпечні та чи не шкодять дорогому смартфону. Насправді є обґрунтована та однозначна думка експертів. З одного боку, «яблучні» пристрої оснащені вбудованим контролером для обмеження вхідної напруги і захисту внутрішніх компонентів. З іншого, вони залишаються дуже чутливими до неоригінальних і неякісних девайсів. Тому зовнішній акумулятор для Еппл добирають дуже ретельно, і тільки тоді він приносить повсякденну користь. Завдяки досить великому розмаїттю, з вибором немає проблем — у лінійках усіх популярних брендів є безліч відповідних пропозицій.

Різновиди повербанків для айфона

До великої цієї категорії на сьогодні належать:

 • повербанки для iPhone — у стандартному виготовленні є маленькою коробочкою з одним або декількома роз'ємами і є найбільш поширеними накопичувачами енергії;
 • сумки/чохли/кейси для УМБ — поєднують свої основні функції з можливістю підзаряджання;
 • зарядні станції — найпотужніші та багатофункціональні, з розширеним набором виходів для підживлення різноманітної техніки.

Більшість різних видів належать до літій-полімерної групи. Їхні головні плюси в малій вазі, відсутності «ефекту пам'яті» та слабкому саморозряді. Також трапляється застарілий літій-іонний тип. Він дешевший, але може розряджатися сам собою, з кожним перезаряджанням зменшується ємність, а хімічний склад нестабільний в разі екстремальних температур. До нових цікавих розробок належать графенові, що перевершують, насамперед, екологічністю, легкістю та надшвидкою ефективністю.

Вибір повербанків для айфона на сайті ROZETKA

В інтернет-магазині можна купити повербанк для айфона, вибравши відповідний за сумісністю та ключовими параметрами — з огляду на аналогічні показники оригінального. Крім основних характеристик, як-от ємність батареї, кількість портів і силу струму, пропоновані моделі відрізняються розмірами, формами та кольорами. Одні досить масивні, інші, навпаки, компактні, тонкі, полегшеного формату, частіше прямокутні, витягнуті та із закругленими кутами. Різні варіанти бувають від чорних і білих до зелених, рожевих і червоних, з пластиковим або металевим корпусом, зі строгим лаконічним дизайном, яскравими малюнками або, наприклад, яскравими елементами. Будь-який power bank по-своєму примітний і до дрібниць опрацьований для роботи, гарантованої перевіреним виробником.

Особливості повербанків для айфона

Залежно від моделі різноманітні повербанки для айфона бувають:

 • протиударні — надійно захищені від механічної дії;
 • з дисплеєм — власний екранчик, куди виводиться корисна інформація про функціонування;
 • з бездротовим заряджанням — конструкція на основі магнітного тримача та кріплення у відповідь;
 • зі швидким заряджанням — займає в середньому від 30 хвилин до години;
 • з ліхтариком — працює в трьох режимах і забезпечує непогане локальне освітлення за дуже низького енергоспоживання;
 • з індикатором заряду — для відстеження змін і своєчасного реагування;
 • з Bluetooth-колонкою — для зручного під'єднання та відтворення музики;
 • із сонячною панеллю — максимально енергонезалежні та автономні, розраховані на тривалі подорожі віддаленою місцевістю;
 • зі складною підставкою — для належного та оригінального підтримання телефона;
 • з технологією наскрізного живлення — дає змогу заряджати мобільний через портативний зарядний пристрій, навіть якщо він сам під'єднаний до мережі;
 • з різнорівневою захисною системою — зокрема, від коротких замикань та витоків електроенергії;
 • з універсальним кабелем — зокрема, для iPod і планшетів з Micro USB.

Недороге та практичне рішення або просунутий повербанк для iPhone — серед сучасних пропозицій знайдеться найкраще для найвибагливішого користувача.

Повербанки для айфона

Обрано 4000 товарів

Показати ще