Відгуки покупців про Морозивниця VINIS VIC-1500 37

• Морозивниця VINIS VIC-1500 фото від покупців 4
  • Морозивниця VINIS VIC-1500 фото від покупців 5
  • Морозивниця VINIS VIC-1500 фото від покупців 6

• Ганна Христина Хамуляк

При повній чаші готується хвилин 40. Чаша за той час вже добряче розмерзається і її холоду недостатньо щоб морозиво загусло - потрібно доморожувати в камері.

Переваги:
    Морозиво смачне, якщо робити менше ніж півчаші, то їсти можна одразу
    Недоліки:
    Морозивниця працює тільки від розетки. в інструкції пише, що вона на батарейки.
  • Aleksandr Kr

Мороженица нормальная, со своей задачей справляется надо только приспособится, вмещает чуть больше литра смеси, чашу замораживать нужно часов десять в морозильной камере, на жаре быстро тает, процесс приготовления должен быть в прохладном помещении, или холодильнике.

• Инна

Морожнниця супер, рекомендую, морозиво виходить ну дуууже смачне.

Переваги:
    Смачне морозиво
    Недоліки:
    Довго готується, я готувала 40 хв
  • ak545

Кому делать нечего может играться, а так купил распаковал, посмотрел, запаковал и купил автоматическую, в 5 раз дороже, но меньше проблем.
    Единственное, не успел вернуть,
    Теперь валяется в багажнике...

• Роман Німий

Працює на 5+, зауважень нема. Користуємося вже місяць, зробили штук 5 замісів морозива.

Переваги:
    всі
    Недоліки:
    нема
  • Татьяна Жейкова

Хочу вернуть мороженицу

Недоліки:
    Слишком много времени для заморозки ,чаши ,мои детки столько не выдержат
    • Гость

так вы ее использовади?

• Світлана

А може мені хтось пояснити куди саме їй вставляти батарейки, про які ідеться в інструкції?

• Ліліт

Нема там батарейок. Вона працює від розетки. Там помилка.

• Kele_Kun

Вопрос: для приготовления мороженного, устройство необходимо поместить в холодильник ?

• Татьяна Стешенко

Да.

• Ганна Силенок

З домашнього молока та вершків виходить чудове морозиво. А головне, що можна контролювати кількість цукру.

Переваги:
    Рецепти у наявності. Морозиво дуже смачне!
    Недоліки:
    відсутні
    • Артур

Подкажіть, куди ставите батарейки та навіщо вони?

• Марія

Товар отримала. Одразу, на радощах, зробила подвійну порцію пломбіру. Сметана була домашня. Я виконала всі рекомендації. Крутила морозивниця довгенько (об'єм великий), але морозиво почало застигати. Я не витримала і зупинила процес, а пломбір ще віднесла в морозилку. На стінках морозивниці залишилося густе і смачне морозиво. Те, що в морозилці теж довго не затрималось. Дуже смачне, тільки можна менше цукру. Приладом задоволена. Не те що на кожен день, але побалувати себе можна.