Справжній цінувальник вин знає, щоб напій не втратив свій смак і аромат, його необхідно зберігати в спеціальних умовах. Однак, не завжди є можливість зберігати вино в льосі.

Для чого потрібна винна шафа

Винна шафа — професійне холодильне обладнання, призначене для зберігання вин. Використовуючи такий пристрій, ви збережете багатство винного букета, характерного кожному сорту напою, а також продовжите його термін зберігання. Крім функціональних можливостей, винний холодильник стане прекрасним доповненням до інтер'єру квартири або ресторану.

Однак, перш ніж купити винну шафу, необхідно визначитися з її головним призначенням.

Винний холодильник: критерії вибору

Залежно від підтримуваного температурного режиму обладнання ділиться на:

  • однокамерні — одна температура у всьому просторі шафи;
  • мультитемпературні — здатні підтримувати кілька різних заданих температур в окремих камерах або в різних температурних зонах. Зокрема популярні двотемпературні та тритемпературні винні холодильники.

Якщо ви колекціонуєте різні сорти вин, вибирайте холодильну шафу, здатну підтримувати кілька різних температур, адже для правильного зберігання кожного сорту вина необхідна своя власна температура.

У більш дорогих моделях, крім функції охолодження, є ще й можливість підігрівання.

Щоб вино не зіпсувалося й не втратило свої смакові якості, його необхідно зберігати в умовах 50%-80% вологості. В обладнанні для ординарних вин діапазон регульованої вологості становить 65%-75%. Це забезпечує правильне зберігання напою, запобігаючи пересиханню корка, що так само може призвести до окислення вина.

Залежно від типу охолодження винне обладнання ділиться на:

Щоб убезпечити напій від непотрібних вібрацій, які можуть призвести до появи осаду на дні пляшки, сучасні виробники забезпечують обладнання додатковою амортизацією, а полиці роблять із дерева.

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені винні шафи як для дому, так і для бару. Залежно від ваших уподобань ви зможете придбати механічні моделі, а також шафи із сенсорним або електронним керуванням.

Залежно від встановлення винні шафи бувають:

  • вбудовані : ергономічні та практичні моделі, які чудово вписуються в дизайн; головною перевагою вбудованих моделей є можливість встановлення обладнання в нішу або під стільницю;
  • які окремо стоять : встановлюються окремо від меблів; є підлогові, настільні та настінні моделі.

Холодильники для вина в каталозі ROZETKA™

На сайті інтернет-магазину Розетка можна купити винні шафи від відомих світових виробників: Caso, Liebherr, ATLANT. Габарити винної шафи залежать від кількості пляшок, що вміщаються: на сайті представлені різні винні холодильники — від невеликих на 6-8 пляшок до професійних на 100-150 пляшок. Для винних барів і ресторанів є моделі місткістю до 350 стандартних винних пляшок. У каталозі представлені моделі різних кольорів і відтінків: чорні, коричневі, сріблясті, металік й інші.

Показати ще 60 товарів