Чим відрізняється віскі Ballantine's

Представник сімейства шотландських скотчів — віскі Ballantine's, був створений у 1827 році, і відтоді компанія прагне досконалості та тримає досить високу планку якості. У 1895 компанія George Ballantine&Son отримала статус постачальника королівського двору від Королеви Вікторії, а в 1938 — геральдичний герб від Лорда Ліонського. За час існування бренд удостоївся численних нагород і престижних премій, зокрема на міжнародних конкурсах.

Яким буває віскі Ballantine's

Під всесвітньо відомою маркою випускають лише купажований віскі, що отримується шляхом змішування солодових і зернових спиртів. Класика — віскі Баллантайнс Файнест, рецепт якого незмінний з 1910 року для медового аромату, ледь вловимого димного акценту та свіжості соковитого яблука в післясмаку. Серед сучасних виділяється Бразил із лаймом. Також цікавим є результат експериментів Bourbon Finish 7 Years — новинка, віскі семирічної витримки в дубових бочках, а потім у ємностях з-під бурбону. Окрему увагу привертає лімітована серія Finest з барвистим дизайном і смаком із солодкістю тропічних фруктів.

Смакова палітра віскі Баллантайнс

Лінійка надає досить широкий вибір для поціновувачів марки Ballantine's:

  • класичний — збалансований, із солодкими нотами (шоколадними, ванільними та яблучними);
  • пряний — насичений медово-вершковий, з пікантними вкрапленнями дуба та лакричника;
  • фруктовий — переважні мотиви фруктів (від стиглих груш і персиків до освіжних цитрусів) чудово гармонують із нотками лате чи, наприклад, із гвоздичними тонами.

Традиційно віскі Баллантайнс розливають у пляшки оригінальної форми з квадратними контурами. Сьогодні змінився лише об'єм — доступно від 0.25, 0.375, 0.5 л до 1.5 та 4.5 літрів. Окрім стандартного оформлення, доступні подарункові версії в коробці або металевому тубусі та практичні набори, які часто укомплектовані келихами. Незалежно від паковання, міцність вмісту варіюється в межах 30-39% або 40-49%, а тривалість дозрівання охоплює діапазон від 3 до 40 років. До преміальних належать 12-річний Ballantine's із солонуватими нюансами та нетривіальний медово-квітковий, у якого 21 рік витримки. За правилами подавання його вживають нерозбавленим після основної страви, подають у роксах, наповнених на третину, допускають поєднання із сиром або чорним шоколадом.

Обрано 23 товари