Система пуску
Кількість фаз
Максимальна потужність
 • 5.5 кВт
Об'єм паливного бака
 • 25 л
Вага
 • 75 кг
Номінальна напруга
 • 230 В
Країна реєстрації бренду
 • Латвія
 • Немає в наявності

20 348

Опис Генератор бензиновий Vitals JBS 5.0be (88865)

Бензиновий генератор Vitals JBS 5.0be — компактна переносна силова установка, яка призначена для аварійного або резервного електроживлення побутових споживачів однофазного змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц.

Генератор Vitals JBS 5.0be обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння й високоякісним щітковим синхронним альтернатором, здатним виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 5,5 кВт. Важливо, що обвитки ротора та статора генератора — 100% мідь.

Двигун і генератор змінного струму встановлені на міцній металевій рамі (з додатковим захистом паливного бака) через демпферні опори, які істотно знижують вібрацію агрегату та запобігають його переміщенню в процесі експлуатації. Двигун запускається ручним стартером.

Паливний бак, встановлений на агрегаті, має місткість 25 л, завдяки чому міні-електростанція здатна безперервно впродовж 10—15 годин забезпечувати стійкою електроенергією будинок, дачу, гараж або складське приміщення.

На цьому силовому агрегаті встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги (AVR), що забезпечує стабільною вихідною напругою у всьому діапазоні навантажень. Якість енергії електростанції дає змогу сміливо використовувати її для забезпечення електроживленням побутових і спеціальних споживачів, складного електронного устаткування, а також засобів зв'язку (телевізорів, комп'ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів тощо). Для захисту від перевантаження електричного кола передбачені автоматичні запобіжники змінного та постійного струмів.

Відмітною особливістю цієї моделі є наявність електронного модуля «3 в 1», на цифровому табло якого показується інформація про вихідну напругу, частоту струму на виході, а також відпрацьовані мотогодини.

Модель Vitals JBS 5.0be обладнана виведенням постійного струму напругою 12 В, який призначається загалом для заряджання автомобільних акумуляторних батарей.

Щоб не пошкодити двигун у разі браку олива в картері або його недостатній кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, і в такий спосіб запобіжить виходу його з ладу.

Генератор Vitals JBS 5.0be виготовлений із дотриманням усіх сучасних вимог електробезпеки, що забезпечує надійний захист від ураження електричним струмом.

Особливості моделі Vitals JBS 5.0be:

двигун Vitals
- 4-тактний з верхнім розташуванням клапанів;
- висока якість виготовлення;
- інноваційна конструкція кришки стартера запобігає перегріванню двигуна;
- глушник промислового типу з посиленим шумопоглощением покращує відведення пари та гарячої води;
- великий ресурс напрацювання (більше 2000 мотогодин);
- низькі вібрація і шум під час роботи;
- система легкого запуску;
- економічність;
- наявність датчика низького рівня масла в картері.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)
Автоматичний регулятор напруги (AVR) забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень, що дозволяє використовувати генератор для живлення складного електронного обладнання, засобів зв'язку, спеціальних і побутових споживачів (комп'ютери, телевізори, котли і т.д.).

Вихід постійного струму 12 В
Вихід постійного струму 12 В призначений для зарядки (підзарядки) акумуляторних батарей, включаючи і автомобільні, а також забезпечення електроживленням електроприладів максимальної потужності 100 Вт.

Альтернатор (електричний генератор змінного струму)
- синхронний. Головне достоїнство синхронного альтернатора полягає у високій стабільності вихідної напруги і витримування протягом короткого часу струму вище номінального;
- щітковий. Завдяки підвищеному ресурсу вугільних щіток забезпечується їх тривалий термін служби і не потрібно часта заміна;
- поліпшена система охолодження. Забезпечується ефективне охолодження обмоток ротора і статора, що запобігає швидке старіння ізоляції в результаті її нагрівання;
- високоякісна збірка і укладання обмоток ротора і статора;
- обмотки ротора і статора виготовлені з 100% міді. Мідна обмотка забезпечує максимальну надійність і витримує більш високу, у порівнянні з алюмінієвої обмоткою і обмоткою зі сплаву міді з алюмінієм, робочу температуру.

Захист від перевантаження
Для захисту живильної електричного кола від перевантаження використовуються якісні автоматичні запобіжники постійного і змінного струмів.
економічність
При зміні навантаження автоматично регулюється і положення дросельної заслінки карбюратора, що дозволяє у всіх режимах роботи двигуна приготувати оптимальну за своїм складом паливну суміш. Збільшення / зменшення обертів двигуна здійснюється плавно. Таким чином відсутні різкі розгін і гальмування двигуна, які тягнуть за собою збільшену витрату палива. Найекономічнішим режимом роботи є робота двигуна при середньому навантаженні.

Захист від низького рівня масла в картері двигуна
Найпоширенішою причиною поломки двигуна є заклинювання його рухомих частин при неналежній мастилі або її відсутності. Дана аварійна система захисту не дозволить здійснити запуск двигуна (зупинить роботу двигуна) без масла або з недостатнім його рівнем в картері. Технічно захист здійснюється за допомогою поплавкового датчика, розміщеного в картері двигуна.

Антивібраційна система
Двигун закріплений на рамі через демпферні опори, які істотно знижують вібрацію мініелектростанції і запобігають її переміщення в процесі експлуатації.

рама
Міцна сталева рама з додатковим захистом паливного бака

Міні-контролер 3-в-1
Міні-контролер дозволяє контролювати 3 основні показники:
- напруга змінного струму;
- частоту струму;
- кількість напрацьованих мотогодин.
Електробезпека
- клема заземлення генератора;
- посилена ізоляція силових проводів і кабелів;
- аварійне оперативне знеструмлення живильної електричного кола;
- виключено мимовільне торкання до струмопровідних частин.

Додаткова комплектація
- свічковий ключ;
- дві штепсельні вилки 220 В (16 А);
- силовий кабель з клемами 12 В;
- Інструкція з експлуатації.

Абсолютна гарантія 36 місяців або 800 мотогодин
Гарантія поширюється на всі частини виробу * і покриває всі випадки, обумовлені прихованим виробничим браком.

* Гарантії не покриваються швидкозношувані частини, такі як свічка запалювання, паливний і повітряний фільтри і подібне.

Характеристики Генератор бензиновий Vitals JBS 5.0be (88865)

Система пуску
Кількість фаз
Максимальна потужність
 • 5.5 кВт
Матеріал обмотки
 • Мідь
Об'єм двигуна
 • 420 куб см
Тип альтернатора
Об'єм паливного бака
 • 25 л
Вага
 • 75 кг
Час автономної роботи, год
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Тарас
  • Продавець: Rozetka

  Купив цей чудовий агрегат кілька місяців тому. Привіз додому залив олію, бензин, завів з півоберту. Все працює без нарікань, дякую за генератор. Виглядає дуже пристойно. Своїх грошей коштує 100%.

 • Николай Володько
  • Продавець: Rozetka

  Работает отлично, расход топлива не большой

Дивитися всі відгуки →

Відео з Генератор бензиновий Vitals JBS 5.0be (88865)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення