Багато дівчат користуються простою, але досить ефективною косметологічною процедурою для видалення небажаного волосся на тілі та обличчі — депіляцією. На відміну від станка для гоління, який тільки зрізає верх волосків, процедура депіляції видаляє волосяні цибулини повністю. Для видалення волосся можна використовувати як воскову, так і цукрову депіляцію — шугаринг. Основна їх відмінність — у використовуваній основі.

Депіляція воском: переваги й вади

Сьогодні шугаринг і воскову депіляцію пропонують багато салонів краси за доступною ціною. Однак депіляцію певних частин тіла також можна проводити й самостійно в домашніх умовах.

Якщо ви вирішили видалити небажане волосся за допомогою ваксингу, то вам знадобиться віск, спеціальний воскоплав і одноразові витратні матеріали для процедури.

Віск. Наноситься в розігрітому вигляді на шкіру з подальшим його видаленням разом із волосяними цибулинами. На сайті ROZETKA можна замовити три різновиди воску:

 • гарячий — представлений у гранулах або формі дисків; особливість гарячого воску полягає у способі його нанесення — віск потрібно підігріти у воскоплаві й нанести в гарячому вигляді на шкіру; депіляція гарячим воском більше підходить для оброблення делікатних зон: бікіні, пахви й обличчя;
 • теплий — підійде для домашнього використання; представлений у банках (наносять на шкіру спеціальним шпателем) і спеціальних картриджах із роликом; підходить для депіляції рук і ніг;
 • холодний — не потребує воскоплава, перед процедурою його розігрівають теплом власних рук, після чого липкою стороною смужку прикладають до шкіри та гарненько розгладжують; зривають смужку різким рухом проти росту волосся.

Для зручності використання в домашніх умовах можна застосовувати також воскові смужки — вже готові паперові смужки для ваксингу з нанесеним на них бандажним воском. Їх досить розігріти в руках і щільно розгладити на шкірі після нанесення, а потім зняти різким рухом проти росту волосся, яке треба видалити.

Воскоплави. Спеціальні апарати, що працюють від мережі, призначені для підготовки воску до процедури з видалення волосся. На сайті ROZETKA ви зможете замовити такі різновиди воскоплава:

 • касетні — призначені для воску у формі картриджа; за допомогою спеціального ролика віск рівномірно тонким шаром наноситься на шкіру і водночас не обпікає її;
 • банкові — являють собою невеликі ємності, у які поміщають банки з восковою сумішшю; перевага використання банкового воскоплава — можливість нагріти велику кількість матеріалу для проведення процедури; після нагрівання віск наноситься на шкіру спеціальним шпателем;
 • комбіновані — воскоплави з ємностями як для банки, так і касети для професійного використання.

Засоби для депіляції. Це витратні матеріали, потрібні для якісного видалення волосся — шпателі та папір, а також косметичні засоби — тальк, гелі, лосьйони, знеболювальні засоби до процедури й такі, які заспокоюють шкіру після.

Варто зазначити, що воскова депіляція болючіша, а в деяких випадках може викликати алергію (якщо використовується віск із натуральною деревною смолою сосни або ялини).

Шугаринг: за і проти

Шугаринг — одна з найпопулярніших технік депіляції на сьогодні. Для видалення волосся використовується спеціальна цукрова паста, робота з якою вимагає особливої вправності. Оскільки у процесі депіляції цукрова паста може змінити свою консистенцію (наприклад, швидко затверднути) залежно від температурного режиму та вологості в приміщенні, процедура шугарингу більше підходить для професійних майстрів із великим досвідом. Однак новачки також зможуть добрати собі пасту для видалення волосся в домашніх умовах.

Паста для шугарингу. На сьогодні виділяють 6 основних різновидів пасти для шугарингу:

 • ультрам'яка — підходить для видалення м'якого пушкового волосся в зоні бікіні;
 • бандажна — цукрова паста, яку знімають зі шкіри за допомогою паперових смужок, підійде для видалення волосків на будь-якій частині тіла;
 • м'яка — здатна видалити навіть тонкі волоски на чутливих ділянках шкіри, наприклад, пахвах;
 • помірна — універсальна цукрова паста для шугарингу середньої консистенції, за допомогою якої можна видалити волоски будь-якого типу;
 • тверда — підходить для роботи з жорстким і густим волоссям, зокрема і в чоловіків; не рекомендовано використовувати косметичний засіб для депіляції на чутливих ділянках шкіри;
 • густа — цукрова паста для шугарингу в картриджах; використовується для проведення бандажної, мануальної та комбінованої депіляції.

Матеріали для депіляції. Це витратні засоби для депіляції, потрібні для зручного якісного проведення шугарингу — шпателі, папір, тальк, рукавички, гелі, лосьйони до та після депіляції.

Креми для депіляції

Найбезболісніший спосіб видалення небажаного волосся — це використання депіляційних кремів. Їх застосування не вимагає спеціальних навичок, досить просто нанести засіб на поверхню шкіри, почекати певний час згідно з інструкцією, а потім прибрати крем пластиковим шпателем або змити водою. Жодних болісних відчуттів, але можливі алергічні реакції, адже крем для депіляції має досить агресивний хімічний склад, на відміну від натуральних засобів для шугарингу та ваксингу.

Хай що ви оберете, купити будь-які засоби для депіляції, а також готові набори для процедури видалення волосся можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент якісної продукції за доступною ціною. З докладнішою інформацією та відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще 60 товарів