Відгуки покупців про Іригатор Waterpulse V700 Plus Black 3

• Владимир
    • Колір: Чорний

Прислали V700 вместо V700 Plus. Будьте внимательны и проверяйте версию. Причем не еденичный случай.

Доброго дня, Володимир! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

• Мелько Тарас
    • Колір: Чорний

Замість V700 Plus прислали V700 який суттєво дешевший.
    Очікую повернення, але за доставку сюди і назад всеодно оплачуєш ти.
    Жахливо.

Переваги:

Доброго дня, Тарас! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

• Анастасія Бородіна
    • Колір: Білий

Продавець хороший - все шивидко і чітко. Іригатор ідеальний і не за всі гроші світу. А ще ним можна мити кавомашину)).

Переваги:
    класна штука. це зовсім інша якість догляду за ротовою порожниною. відчуття тотальної чистоти. дуже тонізує ясня
    Недоліки:
    хотілося б менше насадок, але довший шнур.
    • Viktoruk

Класна ідея з кофе машиною, хто то чистив той в темі:)))

• Ватерпульс Україна

Анастасія, компанія Waterpulse вдячна вам за Ваш позитивний відгук, досить цікаве відкриття в застосуванні нашої продукції, сподіваємось що в цільовому його призначенні Ви також досягаєте позитивних результатів )))