Тип прибирання

Знято з виробництва

Нові моделі Xiaomi ⟶

Опис Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P STYTJ02YM Black (SKV4109GL) (Міжнародна версія)

Розумний і ефективний домашній помічник
Неймовірно розумний, потужний і функціональний робот-пилосос Mi Robot Vacuum здатний прибрати до 180 м², використовуючи один заряд батареї. Інтелектуальні алгоритми побудови мап і високоточні датчики забезпечують швидку та якісну роботу пристрою. Пилосос здійснює сухе та вологе прибирання, що дає змогу використовувати його для комплексного догляду за домом. Моделлю можна керувати дистанційно за допомогою фірмового мобільного застосунка MiHome.

Точний аналіз приміщення
Обладнаний 12 різними датчиками та сучасним чотириядерним процесором Cortex A7, Mi Robot Vacuum використовує SLAM-алгоритми для аналізу приміщення та побудови мапи в реальному часі. Кімната ділиться на зони, складається маршрут руху, щоб прибрати приміщення максимально якісно, ефективно та швидко.

Лазерний датчик відстані
Датчик відстані у «вежі» Mi Robot Vacuum сканує кімнату на 360 градусів і точно визначає відстань до стін, меблів та предметів інтер'єру в кімнаті. Під час побудови маршруту прибирання пилосос враховує виявлені перешкоди та вдало обходить їх, уникаючи зіткнень.

Безпечне пересування
Датчик вимірювання відстані, датчик зіткнення й датчики запобігання падінням оберігають Mi Robot Vacuum від аварій і ламань. Пилосос абсолютно безпечно залишати для прибирання навіть у кімнаті зі сходами, зіткнення й падіння з висоти йому не загрожують.

Автоматичне підзаряджання
Mi Robot Vacuum здійснює прибирання, поки заряд його батареї не опуститься нижче за мінімальний показник на 20%. Після цього пилосос автоматично відшукує док-станцію для підзаряджання. Відновивши заряд батареї, пилосос продовжить прибирання з того місця, де він перервався.

Ємна батарея
Літієво-іонний акумулятор ємністю 3200 мА·год забезпечує до 3 годин автономної роботи пилососа, чого вистачить для ретельного прибирання приміщення площею до 180 м². Для відновлення заряду пилососа знадобиться 80-120 хвилин, після чого він знову готовий до роботи.

Ідеальна чистота
Mi Robot Vacuum обладнаний основною і бічною щітками. Основна щітка ефективно прибирає сміття і просуває його до отвору для всмоктування. Бічна щітка ретельно вимітає пил і бруд із кутів, біля плінтусів і меблів. Сучасний безщітковий двигун розвиває потужність всмоктування до 2100 Па, завдяки чому пилосос якісно прибирає різне сміття не тільки з рівних гладких поверхонь, але й із м'якого килима або ковроліну.

Вологе прибирання
Для вологого прибирання необхідно встановити контейнер із водою й обладнати Mi Robot Vacuum серветкою з мікрофібри. Інтелектуальна система здійснює подавання води в тій кількості, щоб підлога блищала чистотою і на ній не залишалося мокрих плям. У разі зупинки пилососа система автоматично припиняє подавання води.

Мобільне керування
Застосунок MiHome, встановлений на мобільному телефоні, допоможе керувати всіма функціями Mi Robot Vacuum дистанційно. У застосунку можна встановити графік роботи пилососа, визначити зони, які потребують прибирання та навпаки, встановити віртуальну стіну, за яку пилосос не проникне. Вибирайте режими роботи, прокладайте оптимальні маршрути, стежте за роботою робота або змінюйте прибирання в реальному часі.

Дополнительные материалы Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P STYTJ02YM Black (SKV4109GL) (Міжнародна версія)

Відгуки покупців 351

 • Оксана Чайківська
  • Продавець: Rozetka
  • Цвет: Белый

  Користуюся півтора року. Роботом задоволена. Працює старанно.
  Хочу замовити новий контейнер для сухого прибирання. Допоможіть.

  Переваги:
  Пилососить і миє дуже ретельно, не пропускає жодного сантиметра.
  Недоліки:
  Часом може заблудитися.
 • Михайло
  • Продавець: Rozetka
  • Цвет: Белый

  «Заявка 725075461 підтверджена автоматично, ми не будемо Вам телефонувати. Запрошуємо 18.12 з 16 до 21 за адресою Незалежності просп., 119. Товари зарезервовано до 22.12.2021»
  Приїхав вчасно, сказали під’їхати через 2 годинки. Добре, чого б ні. Мені ж більше немає чим зайнятись, як їздити по заторам Чернівців по декілька разів.
  Сервіс на 1, про пилосос поки нічого не можу сказати…

 • Людмила
  • Продавець: Rozetka
  • Цвет: Черный

  Эту модель купила по рекомендации сына и не прогадала. Не шумный- работает гораздо тише, чем фен. Отлично собирает мелкий мусор и шерсть с пола. Для владельцев животных это ценно. Прост в управлении. Рекомендую.

  Переваги:
  нравится всё.
  Недоліки:
  не заметила
Дивитися всі відгуки →

Відео з Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P STYTJ02YM Black (SKV4109GL) (Міжнародна версія)