• Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 1
 • Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 2
 • Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 3
 • Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 4
 • Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 5
 • Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 6
Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182) - зображення 1
Тип навушників
Діапазон частот навушників
 • 20 Гц - 20 кГц
Вага
 • 2 х 4 г (навушники)

Опис Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182)

Компанія QCY представляє нові бездротові навушники QCY M18. Навушники мають ідeaльну aнaтoмічну фopму, щo дає їм впевнено cидіти у вyсі. Працюють вони від акумуляторів з автономністю до 4 годин. З чохлом ємністю 380 мА·год цей показник збільшується до 20 годин.

Також модель має 13-міліметрові драйвери, Hi-Fi-звучання, підтримку кодека AAC, а також систему низької затримки звуку та два мікрофони, які знижують рівень шумів під час розмов. Працюють навушники через Bluetooth 5.1 з діапазоном до 10 метрів і налаштовуються через фірмовий застосунок на смартфоні. У ньому можна змінювати призначення кнопок керування, а також налаштовувати еквалайзер. Навушники також можуть використовуватися окремо як бездротова гарнітура, коли ви за кермом.

Навушники QCY M18 виготовлені з білого матового пластику й дістали дуже компактні розміри — важать усього 4 г кожен і майже не відчуваються під час використання. Виробники поліпшили дизайн навушників, створивши ергономічний стиль напіввкладок, які ліпше прилягають до вух і дарують більший комфорт. Навушники добре підходять до ваших вух і дуже стійкі та зручні в носінні, а бездротова комплектація робить аксесуар незамінним під час пробіжки, велосипедної прогулянки та в ситуаціях, коли зайняті руки — наприклад, відвідування магазину.
*У разі використання гарнітури акуратно вставте її в слуховий прохід під нахилом вниз, їхнє положення можна налаштувати відповідно до комфортного для Вас вжитку.

Уміщені в мініатюрний корпус, навушники дістали динамік 13 мм, який чудово відтворює потужні баси та широкий діапазон середніх і високих частот. І завдяки професійному кодеку SBS + AAC навушники відтворюють звук із більшою роздільною здатністю.

Навушники комплектуються спеціальним кейсом для підзаряджання ємністю 380 мА·год, який використовується також для зберігання навушників. Кейс може забезпечити 3-4 підзаряджання навушників, завдяки чому час їхньої автономної роботи збільшується до 20 годин*. Сам кейс обладнаний роз'ємом Type-C для заряджання.
* Згідно з випробуваннями у Hele Electronic Lab, за гучності 50% звуку.

Кейс також обладнаний магнітним кріпленням, завдяки якому навушники легко ставляться на заряджання, надійно зафіксовані й утримуються в кейсі навіть у разі сильного трясіння. Під час виготовлення кейса та корпусу навушників використовується міцний пластик ABS, стійкий до появи подряпин. Матеріал приємний на дотик, що виключає появу неприємних відчуттів під час використання. Витягніть навушники з кейса, і вони автоматично під'єднаються.

Навушники QCY M18 підтримують роботу із застосунком QCY App. За допомогою програми для смартфонів можна автоматизувати під'єднання навушників, відстежувати рівень заряду, керувати параметрами відтворення, параметрами еквалайзера, здійснювати пошук і навіть оновлювати ПЗ навушників.
* Застосунок підтримує систему Android 5 і вище, IOS 11 і вище
* Функцію знаходження останнього місця розташування потрібно налаштувати в застосунку
* Функція спливного вікна підтримується тільки системою Android

У разі використання гарнітури, якщо Ви дістанете хоча б один навушник із вуха, музика автоматично зупиниться і відтвориться через 15 секунд, навіть якщо це середина пісні.
*Функцію виявлення у вусі можна налаштувати в застосунку

Бездротові навушники QCY M18 забезпечують ефективніше високошвидкісніше передавання звуку та відео з найменшою затримкою. Незалежно від того, дивитеся Ви драму чи комедію, Ви відчуєте комфорт і зручність від перегляду з навушниками! Насолоджуйтеся відео без затримок!

Завдяки сенсорному керуванню немає потреби сильно тиснути на навушник для керування музикою або відповіді на дзвінок, досить просто торкнутися легким дотиком. Це рішення додає ще більше комфорту від використання навушників QCY M18, позаяк ваші вуха більше не зазнаватимуть зайвого тиску, який напевно відчувають користувачі TWS-навушників зі звичайними механічними кнопками.

Тимчасово зупинити відтворення — 2 дотики з будь-якого боку

 • Наступний трек — довгий дотик із будь-якого боку
 • Голосовий помічник — 3 дотики з будь-якого боку
 • Відповісти/покласти слухавку — 2 дотики з будь-якого боку
 • Відхилити дзвінок — довгий дотик упродовж 2 секунд

На відміну від минулого покоління новий Bluetooth 5.1 забезпечує дворазовий приріст швидкості під'єднання, чудові можливості для швидкого декодування, а також зниження затримки в іграх і відео високої якості. Крім того, Bluetooth 5.1 може похвалитися широкою сумісністю і стійкою роботою в умовах із мережами Wi-Fi і 4G.

Обидва навушники QCY M18 можуть застосовуватися як 2 абсолютно різні прилади. Лівий і правий навушники являють собою незалежні бездротові канали, які можуть працювати разом у стереорежимі й окремо в монорежимі. Навушники також можуть використовуватися окремо як бездротова гарнітура, коли ви за кермом.

На відміну від багатьох інших гарнітур QCY M18 підтримують бінауральні виклики високої чіткості й ефективно знижують зовнішній шум за допомогою функцій шумозаглушення DSP і ENC, тож і Ви, і інша сторона все чудово чує.

Навушники підтримують роботу з голосовими помічниками Siri, Google Assistant, Alexa та Xiao Ai.

Характеристики Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182)

Тип навушників
Тип підключення
Інтерфейс під'єднання
Мікрофон
Кількість в упаковці, шт
 • 1
Наявність активного шумозаглушення
Колір
Тип кріплення
Імпеданс, Ом
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 19

 • Елена Адамчук
  • Продавець: Rozetka

  Купила наушники, и спустя некоторое время, как и у многих, перестал заряжаться левый наушник. И на смартфоне в приложении QCY (скачайте с плей маркета) отсутствовал показатель заряда левого уха. Думала уже обращаться в сервисный центр, но сперва решила попробовать сбросить наушники до заводских настроек. Мне помогло! В общем надеюсь и остальным поможет. Вот такой порядок действий.
  Сначала "сбросила" кейс. Для этого откройте крышку и удерживайте нажатой кнопку кейса в течение 10 секунд, пока индикатор кейса не мигнет попеременно красным и голубым три раза.
  Затем закройте крышку кейса, чтобы сбросить настройки наушников QCY до заводских параметров.
  Затем для сбрасывания наушников до заводских настроек:
  1. достаем наушники из кейса. Одновременно зажимаем кнопки (сенсорные - находятся на каждом наушнике в самом верху "палочки") и держим их нажатыми 4-6 секунд. Индикатор загорится красным и наушники выключаться.
  2. Снова зажимаем кнопки на обоих наушниках и держим их нажатыми 15-30 секунд. Они активно замигают красном-белым цветом и включаются, несколько секунд не горят (но мы держим кнопки) и снова несколько раз мигает красно-белый индикатор.
  3. После этого положите наушники в кейс на несколько секунд.
  4. Извлеките их их кейса.
  5. На обоих наушниках будут активно мигать индикаторы (как правило красно-белым, или красно-зеленым цветом). Затем на одном из наушников индикатор должен погаснуть. Это значит, что наушники синхронизировались между собой и их можно подключать к телефону, ноутбуку и т. д.
  На смартфоне в приложении QCY (скачайте с плей маркета) - легко можно увидеть, что появится контакт с ранее не рабочим наушником и все готово. У меня так заработал левый наушник, чему очень рада!

  Переваги:
  Недорогие, громкие, качественный пластик, не люфтит, не скрипит.
  Недоліки:
  Спустя некоторое время левый наушник теряет заряд, попросту перестает работать. Очень слабый софт, не дотягивает до нормального уровня Xiaomi.
 • Виталий Запорощенко
  • Продавець: Rozetka

  отправил в сервис по гарантии и тишина...

 • Володимир Розтрьопін
  • Продавець: Rozetka

  За такие деньги очень даже приличные уши, работают в паре с Redmi Note 9Pro или с буком. Слушаю рок качество гораздо выше среднего , никаких плееров не юзаю , пользюсь Youtube Music. Апликуха для андорид нужна только для того, что бы отключить детектор нахождения в ухе, который здорово раздражает, каждый раз когда поправляешь наушник трек становится на паузу, и для того что бы смотреть процент зарядки, для работы просит включить GPS, что немного раздражает. Из ушей не выпадают, собеседник слышит меня нормально.

Дивитися всі відгуки →

Відео з Навушники QCY M18 Semi-in-ear TWS White (6957141406182)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення