Опис Yamaha Restio ISX-18 Black

ISX-18 — стильний засіб розширення вашого музичного світу.

Покращує будь-який інтер'єр
ISX-18 дає змогу висловити особисті смакові вподобання та сприяє створенню більш розслаблювальної атмосфери. Система не тільки чудово звучить, але і приваблива зовні; її бездоганні колірна гама та текстура вигідно доповнять ваш інтер'єр.

Передня панель, що являє собою решітку зі сталі, виготовляється з порівняно невеликим обсягом відходів, через що зменшується забруднення довкілля. Крім того, рама, вирізана з одного листа алюмінію, має високу міцність і чудову текстуру. Маючи елегантний дизайн, ISX-18 виразно поліпшить інтер'єр вашої кімнати.

Система MusicCast
MusicCast — це нова революція в галузі передавання мережевого аудіоконтенту, що дає змогу використовувати апарати цієї категорії разом або окремо. Система повністю керується з одного інтуїтивно зрозумілого, швидкодійного та простого у використанні програмного застосунка. Можна під'єднати звукову панель, бездротову акустичну систему, AV-ресивер, аудіосистему класу Hi-Fi — те, що вам найкраще підходить; можна комбінувати та взаємно адаптувати різні пристрої, так само як і нарощувати сформовану вами систему MusicCast з плином часу. Це абсолютно нове рішення від Yamaha дає кожному все необхідне в будь-який час.
Для отримання більш докладної інформації відвідайте спеціальну інтернет-сторінку, присвячену MusicCast.

Отримуйте задоволення від усіх наявних музичних носіїв
Система MusicCast ґрунтується на використанні високоефективної бездротової мережі передавання аудіоконтенту, через яку цифрові музичні файли зі смартфона, ПК або мережевого сховища можна передавати в потоковому режимі на інші наявні в домі пристрої MusicCast. Можливе й потокове передавання аудіоконтенту зі смартфонів або планшетів, під'єднаних за технологією Bluetooth, на пристрої MusicCast у декількох кімнатах.

Прекрасне звучання, попри тонкий корпус
В ISX-18 застосовується 2-смугова акустична система з 2 динаміками: високочастотним діаметром 2.5 см (1 дюйм) і низькочастотним діаметром 5 см (2 дюйми). У динаміках використовуються неодимові магніти, а завдяки наявності порту фазоінвертора навіть за своїх невеликих розмірів видає потужний звук із потужним басом. Високоякісний корпус — результат високої кваліфікації інженерів і застосування досконалої технологічної бази Yamaha.

Застосунок для спрощення керування
Ви можете, просто торкаючись до красиво оформленого сенсорного екрана, керувати всією аудіоапаратурою і всіма музичними носіями у вашому домі.
Для отримання більш докладної інформації відвідайте спеціальну інтернет-сторінку, присвячену MusicCast.

Як відтворювати за допомогою Bluetooth або AirPlay
Усі музичні джерела зі смартфона можна прослуховувати з використанням бездротового з'єднання за технологією Bluetooth або AirPlay. Ви можете відтворювати музику з музичних застосунків, радіозастосунків або сервісів відеохостингу типу YouTube.

Bluetooth-вихід для зручного потокового відтворення музики
ISX-18 обладнана технологією Bluetooth, яка дасть змогу взаємодіяти в бездротовому режимі зручніше, ніж будь-коли раніше. Можна здійснювати потокове передавання музики з ISX-18 на Bluetooth-сумісні навушники для індивідуального прослуховування або на Bluetooth-сумісні акустичні системи.

Налаштування будильника за допомогою програми MusicCast
Ви можете використовувати застосунок MusicCast для настроювання будильника на ISX-18. Водночас можна не тільки задати час спрацьовування будильника, а й встановити використовуване як будильник джерело аудіосигналу, а також налаштувати гучність і супутні функції. Гучність обраного джерела звуку збільшується поступово, внаслідок чого забезпечується комфортне пробудження.

Характеристики Yamaha Restio ISX-18 Black

Сумісність з iOS та Android-пристроями
Бездротові можливості
Оснащення
Потужність, Вт
Тип музичного центру
Вбудований еквалайзер
 • Є
Підтримка форматів
 • MP3, WMA, MPEG4-AAC, WAV (*2), FLAC (*2), AIFF (*2), ALAC (*1) --- (*1) до 96 кГц (*2) до 192 кГц
Кількість попередньо встановлених станцій
 • 6
Екран
 • Є
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Юрий Василенко
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: White

  Классная штука . Управление через приложение со смартфона . Смотрится очень красиво . Хороший звук . Я очен доволен .

  Переваги:
  Звук , управление
  Недоліки:
  Нет
 • Роман Покупець
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: Black

  Чотири в одному! Колонка, годинник, будильник та FM радіо і це в все в стильному оформленні! Годинник доречі з автоматичний регулюванням освітленню в кімнаті.

  Переваги:
  Стиль
  Недоліки:
  bluetooth слабенький
 • Кондратюк Вадим
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: White

  Немає в інструкції розділу по налаштуванню годинника та будильника за допомогою клавіш чи в додатку.

  Переваги:
  Стильний дизайн, хороший звук для невеликої кімнати. Керування зі смартфона
  Недоліки:
  Рекомендований додаток не має налаштування годинника та будильника.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення