Опис Упаковка томатів сушених Yesnut! Чері 75 г х 2 шт (9979479874560)

Своїм гарним кольором томати зобов'язані лікопіну — потужному антиоксиданту, що нейтралізує вільні радикали й тому гальмує процеси старіння, який виявляє протипухлинну дію. Серед інших антиоксидантів, що містяться в підсушених плодах, варто виділити каротиноїди, зокрема, бета-каротин, який підтримує функціонування зору, що запобігає захворюванню серця і знаходить застосування в косметиці (уповільнює фотостаріння шкіри).

Цікаво, що сушені помідори не втрачають свої поживні властивості, як порівняти зі свіжими, а навпаки — лікопін завдяки термічному обробленню засвоюється набагато краще.

В'ялені помідори корисні й тим, що містять вітамін Е, який разом із лікопіном чудово діє на стан шкіри й очей. У сушених томатах також виявлений вітамін К, що відповідає за згортання крові, і вітамін В3, який регулює метаболізм цукру. Корисні властивості в'ялених помідорів визначаються й тим, що вони також мають мікроелементи: кальцій, залізо, магній, калій.
Яку ще користь здоров'ю можуть принести такі плоди? В'ялені томати мають антисклеротичні властивості та чинять загальнозміцнювальну дію на кровоносну систему. Оскільки часто їх готують в оливковій олії, це покращує засвоєння вітамінів А, D, E і K, які розчиняються в жирах.

Yesnut! — це бренд для сильних і енергійних, для сміливих і авантюрних, для тих, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своєї родини. Найкращі горіхи та сухофрукти в приємній на дотик крафтовій упаковці.

Характеристики Упаковка томатів сушених Yesnut! Чері 75 г х 2 шт (9979479874560)

Тип оброблення
Вага
Харчова та енергетична цінність
 • На 100 г: Білки - 12.5 г, жири - 2.5 г, вуглеводи - 65 г
  На 100 г: 1464.4 кДж / 350 ккал
Країна-виробник
Кількість в упаковці, шт.
Термін зберігання
 • 12 місяців
Умови зберігання
 • Зберігати у сухому, добре провітрюваному приміщенні за температури від 0 до 25 ºC.
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Надежда Ятлова
  • Продавець: Rozetka

  Если бы не знала, что это помидоры, то подумала, что это сухофрукт какой-то. Очень сладкие. На упаковке написано 68 % сахара, 38,9 % помидоры, 0,1% консервант двуоксид сірки.

 • сергей зиниченко
  • Продавець: Rozetka

  Вкусно, необычно, но дороговато.

  Переваги:
  Интересный вкус.
  Недоліки:
  Дороговато.
Дивитися всі відгуки →