Якими бувають замки

Замки дуже потрібні для надійного захисту будинків і майна людей. Залежно від своєї конструкції, вони встановлюються на міжкімнатні та вхідні двері. Певні типи замків використовують для встановлення на сейфи та нежитлові приміщення.

Замки виготовляють безліч підприємств, розташовані на території нашої країни. Крім цього, на ринку подібної фурнітури наявні багато моделей, які виготовили популярні торгові марки європейського і світового рівня. Вони намагаються покращувати якість своїх товарів для того, щоб привернути увагу великої кількості споживачів.

Замки для дверей бувають найрізноманітніших типів. Кожен із них має власні переваги й вади. Практика показує, що замків, які неможливо зламати й відімкнути, просто немає. Тому покупцям залишається тільки звернути увагу на класифікацію цієї фурнітури й вибрати оптимальний варіант. Замки поділяються за категоріями у такий спосіб:

  • Врізний. Такий замок являє собою окремий різновид, у якому механізм замка виходить за межі корпусу. Цей елемент характеризується підвищеним класом захисту. Для того, щоб його зламати, потрібно витратити певний проміжок часу.
  • Магнітний. Ще один досить міцний і надійний замок. Являє собою пристрій для замикання, який функціонує за магнітним принципом. Потужності магнітів, які виробники встановлюють всередину конструкцій, досить для того, щоб його було неможливо відімкнути підручними засобами.
  • Механічний. Являє собою класичний замковий прилад, принцип роботи якого ґрунтується на механічній дії. Його замикають звичайним ключем. У цей сегмент входять конструкції для замикання, які встановлюються на сейфи. Залежно від основної конструкції та матеріалів, з яких була виготовлена така конструкція, визначається стійкість і міцність таких елементів. 
  • Навісний. Призначається для замикання різних підсобних приміщень. Підходить для забезпечення безпеки інвентаря, який зберігається в гаражах і сараях. Протягується між двома спеціально прикріпленими основами на двостулкових дверях. Міцність конструкції залежить від матеріалів для виготовлення.
  • Накладний. Стане чудовим рішенням у разі, коли товщина дверного полотна не дає змогу вмонтувати класичний врізний замок. Відмикається вручну або за допомогою ключа.

Як вибрати замок

Вибір замка — це питання, до якого потрібно підійти з максимально можливою відповідальністю. Від придбаної конструкції багато в чому залежатиме безпека життя людей, які перебувають у будинку. Також якісний замок — це пряма гарантія збереження домашнього або виробничого майна.

Передусім, треба визначитися з оптимальним типом замка. Обирати його треба, керуючись декількома основними правилами. Насамперед, потрібно визначити особливості поверхні, на яку він монтуватиметься. Виробники виготовляють моделі, які призначені окремо для воріт, для вхідних дверей, для міжкімнатних дверей, для пластикових дверей.

Деякі моделі дверей настільки тонкі, що встановити на них нормальний врізний замок практично неможливо. Доведеться звертати увагу на накладні замки, які зможуть розв’язати подібні проблеми.

Міцність елемента має не менш важливе значення. Для того, щоб визначити найкращий варіант, варто вивчити відповідну класифікацію, яку без зусиль можна знайти в інтернеті. Вона вказує, як довго протримається певний різновид замка у разі спроби зламання.

Також потрібно відшукати найнадійніші замки від перевірених виробників. Для цього можна пошукати інформацію про торгову марку в інтернеті. Щоб розібратися в якості вироблених нею товарів, потрібно звернути увагу на відгуки попередніх покупців. Вони допоможуть визначити якість експлуатації окремих замків і дадуть змогу дізнатися про всі плюси й вади.

Показати ще 60 товарів