Відгуки покупців про Інтерактивна іграшка Zapf Baby Born Казковий єдиноріг з музикою, підсвіткою й аксесуарами (828854) (4001167828854)

• Диана Скульська

Единорог не ходит!

Переваги:
    Красивый
    Недоліки:
    Не работает!

Доброго дня, Діана. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Зверніться, будь ласка, у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці усунуть проблему у максимально короткий термін. Для нас важлива думка наших споживачів, тому сподіваємося, що після усунення проблеми з іграшкою дитина зможе оцінити її у повному обсязі і наступний Ваш відгук буде позитивним.

• Диана Скульська

Поменяли батарейки, стал ходить. Но извините, игрушка стоит не дешевле. Ещё 150 грн на новые батарейки! Батарейки пишут в комплекте, но они не тянут функцию.

• Карина Васюра

Единорог ходит, светится рог, играет музыка и издает лошадиный звук. В седле можно катать пупсиков Беби борн. В наборе расческа и заколки, что позволяет сделать прическу.

Переваги:
    Норм цена, игрушка интересная
    Недоліки:
    Пока не обнаружили
  • Анастасія

Єдиноріг не ходить(((

Переваги:
    Гарний, грає музика
    Недоліки:
    Дід Мороз приніс дитині подарунок, а єдиноріг бракований, не працює ліве вухо, не ходить єдиноріг(((
    • Анастасія

Видалити відгук не можна, тому просто доповню його, може, комусь також корисно буде.
      Дитина вже встигла засмутитися, тому хотіли повертати іграшку, але виявилося, що потрібно було зняти сідло і під тканиною увімкнути повнофункціональний режим роботи єдинорога, хоча про це ніде не написано, вже вичитала у відгуках. Бо в звичайному режимі працює лише одне вухо, а друге вмикається в іншому режимі.

• Денис Б

#распаковкадети
    Отличное дополнение для кукол Беби Борн, нашему ребенку игрушка очень понравилась. При нажатии на 1 ушко играет музыка и светится рог, при нажатии на другое лошадка издает голос а если зажать и подержать ушко то лошадка начинает шагать и играет музыка.
    Учтите что после покупки нужно снять седло и на животе где вставляются батарейки перевести выключатель в положение ON, потому что изначально установлен демонстрационный режим с неполным функционалом.
    В общем ребенок счастлив, а значит и родители тоже.

Переваги:
    Качественная игрушка
    Недоліки:
    Не нашел
  • Ярослав Кляп

Для мене ця іграшка мала вигляд «на 5 хвилин», але дочка її захотіла в якості подарунка на День народження. І вона від нього в захваті. Грається , розчісує йому волосся, робить зачіску.

Переваги:
    У єдинорога грає дві мелодії, світиться ріг та він ходить
    Недоліки:
    Іграшку не можна прати, зроблено трохи криво (особливо морда та ріг направлений трохи в сторону)
  • Анна Озінковська

покупала крестнице на подарок , ей очень понравился и качество отличное

Переваги:
    качество
  • Мирослава Попович

Іграшка-це просто мрія кожної принцеси. Однозначно, кожна дівчинка в захваті від одного погляду, це любов

Переваги:
    Вигляд, якість, функціональність
    Недоліки:
    Нема