Чому дзеркало для макіяжу має бути особливим

Незамінний помічник у справі створення ідеального образу — дзеркало для макіяжу, без якого неможливо домогтися досконалості. Спеціальні аксесуари відрізняються від звичайних як мінімум високою чіткістю деталей зображення завдяки якісному покриттю. Як максимум — продуманою ергономікою й безліччю різноманітних зручних форм, гарним дизайном, функціоналом. Вироби дають змогу легко, швидко й ефективно вирішувати поставлені завдання, отримуючи бажаний результат. Тому завжди популярні серед професійних візажистів і справжніх модниць, які прагнуть мати ідеальний вигляд. А ще чудово підходять не тільки для нанесення декоративної косметики, але і для різних б'юті-процедур, а також для стайлінгу.

Модні косметичні дзеркала в інтернет-магазині ROZETKA

Сучасний світ дзеркал для макіяжу, які розрізняються за способом кріплення, розміром, формою та іншими параметрами, дуже дивний і неосяжний. Настільки, що можна навіть загубитися у його дзеркальних лабіринтах. Але цього не станеться, якщо відкрити ретельно сформований каталог ROZETKA, де представлені найбільш популярні моделі:

  • настільні — зазвичай, невеликих розмірів, на стійких ніжках або підставках, зручні для домашнього використання, мобільні та практичні, іноді доповнені вбудованими поличками для косметики;
  • підвісні — доповнюють стилістику приміщення й перетворюють інтер'єр, виконуючи не тільки практичну, але й декоративну функцію, через свою немобільність такі дзеркала для макіяжу найчастіше використовуються у професійних гримерках і салонах краси.
  • кишенькові — найбільш компактні, називаються ручними через те, що не мають ніжок і підставок, допомагають підправити зовнішній вигляд незалежно від місця й обставин.

Які за формою бувають дзеркала для макіяжу

Здебільшого косметичне дзеркало має форму кола. Але останнім часом виробники випускають різні аксесуари на будь-який смак. Завдяки сучасним технологіям і дизайнерським рішенням, на вибір пропонуються не тільки класичні варіанти, але й багато інших. До популярних належать такі дзеркала для макіяжу:

  • круглі — зразкові моделі, які завжди залишаються у тренді;
  • овальні — вишукані й витончені, схожі на витягнутий круг;
  • прямокутні — мають вигляд чотирикутника з усіма прямими кутами, що робить вироби більш лаконічними;
  • квадратні — схожі на рівносторонній прямокутник, тому більш практичні;
  • фігурні — характеризуються складними, оригінальними обрисами;
  • трансформери — характеризуються поверхнею, яка може змінювати розташування.

Що потрібно враховувати під час вибору косметичного дзеркала

В інтернет-магазині ROZETKA можна купити дзеркало для макіяжу трендових кольорів, доповнене стразами, камінчиками та іншими декоративними елементами. Можна вибрати маленькі чи великі, розкладні, подвійні, потрійні — асортимент косметичних дзеркал представлений на будь-який смак і для будь-яких запитів. Також варто звернути увагу на додаткові особливості — дуже зручні, наприклад, розкладні моделі. А якісне багаторазове збільшення може стати у пригоді людям з поганим зором, а також для більш ретельного опрацювання дрібних зон. Згідно з відгуками, серед найбільш популярних — двосторонні косметичні дзеркала з 2-кратним і навіть 10-кратним збільшувальним ефектом. Також користуються популярністю розкладні дзеркала і такі, які фіксуються у різних положеннях і можуть обертатися на 180 градусів.

На окрему увагу заслуговують дзеркала з підсвіткою, в яких можуть використовуватися LED-лампи або галогенні. Це прекрасні помічники у виявленні найменших дефектів шкіри та в якісному їхньому маскуванні. Крім того, вони роблять можливими складні, хитромудрі техніки макіяжу, є незамінними у разі проблем із зором. Під час вибору потрібно враховувати, що кругова підсвітка дає природне рівномірне освітлення, а нижня іноді вимагає додаткового освітлювального джерела. Особливо популярні косметичні дзеркала, що поєднують підсвітку з мобільністю, портативністю і збільшенням. Завдяки багатофункціональності, універсальні моделі забезпечують максимальну зручність.

Показати ще