Одними з найбільш вишуканих і витончених ювелірних прикрас є браслети — на руку, на ногу та для шармів. Вони з'явилися вже в первісному світі, їх плели з кори дерев, а пізніше робили з кістки та каменю. В античності для виготовлення аксесуарів почали використовувати мідь, бронзу, золото та срібло. У різні часи маленькі штучки слугували оберегом, амулетом і відігравали важливу роль у світогляді, підкреслювали статус. Піднімаючись на вершину модного олімпу, вони мали змінний успіх, але з роками міцно влаштувалися серед беззмінних лідерів.

Майстри свого діла зберегли традиції та форми, добилися досконалості в деталях, створили безліч різновидів переплетень і продовжують вражати дизайнерськими рішеннями. Сучасні вироби з кільцями, із шармами та з шипами, з написом, зі знаками Зодіаку й багато інших є доречним стильним акцентом образу. Вони можуть змінювати тональність стилю й надавати всьому вигляду оригінальність, підкреслювати грайливий настрій або, навпаки, солідність, серйозність намірів. Їхні можливості практично безмежні, що зумовлено неймовірно багатим вибором.

Різноманітність матеріалів

У виробництві використовуються найрізноманітніші метали, що дає змогу вибрати та купити браслет до найвимогливішого смаку. Але серед найпоширеніших ювелірних прикрас виділяються:

  • срібні — поєднують у собі благородство, вишуканість та інтелігентність, ніколи не буваючи надмірно банальними, вульгарними та пафосними, є найуніверсальнішими завдяки лаконічності, невибагливі в плані доповнення іншими аксесуарами та загалом вибору вбрання;
  • золоті — високо цінуються не тільки за красу, притягальний блиск, особливий шарм, а й за сильну магічну енергетику, завдяки якій здатні приманювати удачу, багатство та процвітання;
  • платинові — сріблясто-білий предмет розкоші та захоплення, один із найдорожчих, найміцніших і непідвладних часу.

Крім популярних дорогоцінних металів, у виробничому процесі широке застосування знаходять численні інші матеріали. Серед них — натуральна шкіра та штучна замша, каучук, тканина, шовкова нитка. Вони дають змогу втілювати сміливі ідеї, додавати перлинку та посилювати виразність. У цьому також чудово допомагають різноманітні вставки. Пропонуються шикарні вироби з каменями — від фіаніта та кубічного цирконію до сапфіра, рубіна та діаманта.

На окрему увагу заслуговують магнітні аксесуари, які об'єднують досягнення ювелірного дизайну та передові медичні технології. Для виготовлення використовуються благородні метали, для надання лікарських властивостей — особливі вставки, серед яких германій, турмалін, циркон, гематит.

Класифікація браслетів, представлених на сайті ROZETKA

У каталозі на вибір запропоновані виняткові моделі від таких відомих брендів, як Meridian, CAVA.COOL, GOLDUA, Pandora, Pandora style, Silver-Ua, Svit-sribla, Срібна Країна. Поряд із класичними варіантами, які можна носити на руці або на нозі, є спеціальні типи для шармів — мініатюрних і знімних підвісків або намистин. Всі вони умовно діляться на чотири групи:

Жіночі різновиди вирізняються витонченістю і дивовижним різноманіттям, чоловічі, навпаки, мінімалізмом і стриманістю, а для дитячих характерна яскравість і відповідна тематика. За кольором металу вони бувають від сріблястих і золотистих до білих і чорних, сірих, синіх і фіолетових, рожевих, коньячних і червоних. За типом конструкції розрізняються м'які та жорсткі різновиди, перші з яких під час стиснення змінюють форму, а другі залишаються незмінними. Серед м'яких бувають ланцюгові, плетені, глідерні (короткі ланки-глідери з'єднані шарнірами або спеціальними пружинами) та інші втілення. Жорсткі варіації можуть бути як пружні, замкнуті (без застібки та роз'єму), так і шарнірні (дві половини з'єднані шарніром, за допомогою якого конструкція легко ховається). Ще одна, доволі умовна класифікація — за призначенням:

  • парні,
  • для закоханих,
  • для друзів,
  • для подруг,
  • для дружини,
  • для чоловіка,
  • для дитини.

Також браслети заведено класифікувати за плетінням. До найвідоміших належать арабське, московське, візантійське й інші варіації Бісмарка. Його сильні сторони — у розкішній масивності, міцності, надійності та довговічності. Мінімалізмом і універсальністю привертає якірне плетіння — невеликі однакові ланки почергово з'єднуються одна з одною, і конструкція дійсно схожа на якір. Серед цікавих способів з'єднання — легкий і повітряний Лав, коли через незвичайне зчіплення ланок створюється об'ємний візерунок. Кожна ланка характеризується повернутими всередину кінцями, що забезпечує схожість із формою серця.

Фото та докладний опис товарів допоможуть визначитися з вибором підхожого аксесуара для себе або на подарунок. Купуючи, важливо звернути увагу на розмір, а також на вагу та на пробу металу — ціна безпосередньо залежить від цих параметрів. Оформити замовлення можна в будь-який регіон країни. Якщо потрібно зробити приємний сюрприз, до ваших послуг адресна доставка.

Показати ще 60 товарів