Рідина для ширяння один з найнеобхідніших компонентів для електронної сигарети, який також є витратним матеріалом, що підлягає періодичній заміні. Вона заливається в кліромайзер або спеціальний картридж електронного девайса, де під впливом спіралі, що нагрівається, випаровується.

З чого зроблена рідина для ширяння

Спеціальна заправка складається всього з декількох інгредієнтів: дистильованої води, очищеного пропіленгліколю, гліцерину, натуральних ароматизаторів і нікотину. Всі вони пройшли необхідну сертифікацію і відрізняються високою якістю.

Гліцерин і пропіленгліколь це основа рідини. Від них залежить, наскільки м'яким буде випаровування рідини і наскільки рясним пароутворення.

Ароматизатор А це серце заправки. Він призначений для додання запаху і смаку. Це головна відмітна особливість електронних пристроїв, за яку їх полюбили мільйони людей по всьому світу. Саме ароматизатори дозволили виробникам створити безліч найрізноманітніших букетів: від традиційних і звичних до абсолютно неймовірних. Ви можете спробувати не тільки класичні тютюнові смаки, але й незвичайні фруктові смаки або заправки з ароматом улюблених напоїв. Все, що тільки побажаєте!

Соковитий смак ароматної дині

Навряд чи хтось відмовиться насолодитися ароматом соковитої і стиглої дині. Сьогодні ви маєте можливість зробити це в будь-який час, придбавши рідину для ширяння зі смаком Дині. Чудовий аромат і неперевершені смакові характеристики знайдуть своїх шанувальників серед любителів неординарних смаків. Таку заправку часто вибирають жінки і ті, хто не може уявити своє життя без експериментів.

По-літньому теплий і м'який, але одночасно з тим, дуже енергійний аромат стиглої дині заворожує. У нього є багато шанувальників і він вважається одним з найбільш впізнаваних. Ви можете насолодитися цим прекрасним ароматом соло або створити цікаві комбінації, поєднуючи його з полуницею, бананом або іншими добавками, які припадуть вам до душі.

Електронні сигарети покликані мінімізувати шкоду, що наноситься вашому організму курінням або допомогти вам впоратися із згубною звичкою.

Купити рідину для електронних сигарет зі смаком Диня на Розетці

Смак солодкої соковитої дині знайомий багатьом з дитинства. Він повертає нас в приємні спогади і змушує на якийсь час забути про насущні проблеми. Тому виробники спеціальних рідин для ширяння вирішили відтворити його на радість своїм клієнтам.

У нас в асортименті представлена продукція від японського (Yasumi) і китайського (EGO) виробника. Ці бренди добре зарекомендували себе на ринку ширяння, саме тому ми вибрали для реалізації їх продукцію.

У цьому розділі ви можете придбати рідини стандартного (10 мл) і збільшеного (30 мл) об’єму. Також у вас є можливість підібрати продукцію з комфортним для вас змістом нікотину: високим, середнім, низьким або без нього.

Обрано 8 товарів