Великий асортимент рідин для електронних сигарет , пропонований сучасними виробниками альтернативного паління, може завести в глухий кут будь-кого, особливо вейперів-початківців. Вибрати марку, міцність і смак рідини буває дуже складно без спеціальних консультацій або порад.

Розраховуємо міцність рідини

Приємне відчуття повного задоволення від викуреної електронної сигарети буде залежати від багатьох чинників. Це й частота парення, і напруга акумулятора, і міцність розчину. Міцність рідини досвідчені парильники вибирають з особистих переваг, а початківці можуть її підібрати, зробивши розрахунок за нескладною формулою.

Припустимо, на день ви викурюєте 10 сигарет, кожна з яких містить по 0,8 мг нікотину. Загальна кількість нікотину, яка споживається в добу, визначається через нескладні обчислення: 10 * 0,8 = 8 мг.

На підставі отриманих даних можна зробити висновок, яку рідину необхідно купувати у разі переходу на альтернативне паління.

Міцність мг / мл

Концентрація

Пояснення

0

безнікотинова

найприйнятніший варіант для тих, хто не курив взагалі або планує відмовитися від нікотинової залежності повністю

6-8

легка

може застосовуватися як перехідний варіант у разі відмови від нікотину

11-12

середня

ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу легким сигаретам або курить рідко

16-18

рівень вище середнього

для тих, хто регулярно курить традиційні сигарети

22-24

висока

варіант для найзатятіших курців, які вживають декілька пачок на добу

36

вкрай висока

рідина не застосовується в чистому вигляді, тільки для додавання в слабкі розчини для підвищення їхньої концентрації

Смак і виробник

Вибір смаку — особисте рішення кожного вейпера. Сучасні виробники пропонують різні смаки й аромати, серед яких найбільшою популярністю користуються фруктові, тютюнові та напої. Під час вибору товару враховуйте, що рідини з одним і тим же смаком у різних виробників відрізняються.

В пропонованому каталозі інтернет-магазину Розетка представлені рідини для електронних сигарет зі смаком яблука. Аромат стиглого зеленого яблука подарує чудовий настрій на цілий день. Ви можете підібрати для себе рідину, як із різним вмістом нікотину, так і без нього.

Шанувальники вітчизняної продукції можуть купити рідину Eco Vape Яблуко. Тим, хто дотримується традицій у паропалінні — пропонуємо рідину EGO E-liquid з яблучним смаком від найвідомішого та найстарішого виробника електронних сигарет. Ця продукція відрізняється якістю й невисокою вартістю.

Рідина для куріння Yasumi — виготовлена за найкращими японськими традиціями, з дотриманням стандартів якості й безпеки. Як і всі японські товари, рідина пропонується у вищому ціновому сегменті.

Електронні сигарети набагато безпечніші, ніж звичайні. Але надто захоплюватися ними також не варто. Пам'ятайте, свобода цінується набагато більше, ніж будь-яка залежність.

Рідини для електронних сигарет зі смаком яблуко

Обрано 15 товарів