Основна відмінність звичайної сигарети від електронної а це відсутність в електронному гаджеті процесів горіння. Тому під час ширяння в організм не надходять такі шкідливі для здоров'я речовини як смоли і канцерогени. Організм вейпера насичується нікотином в результаті вдихання пару, який утворюється з складових рідини для електронних пристроїв.

Відмінності рідин для ширяння

Рідини для електронних гаджетів розрізняються:

  • вмістом нікотину;
  • смаками;
  • типом ароматизаторів.

Сучасні виробники випускають рідини для заправки з різним вмістом нікотинової речовини. Найпопулярніші це ті, які в своєму складі містять по 3, 6, 9, 12 і 18 мг нікотину. Ці розчини відповідають легкій, середній та міцній концентрації. Багато брендів випускають рідину з нульовим вмістом нікотину. «Нульовкі» застосовують або ті вейпери, хто балується, або ті, хто кидає курити, або нею розбавляють більш міцні розчини.

Велика розмаїтість смакових відмінностей м найбільш незвичний аспект для тих, хто переходить з традиційного куріння на альтернативне. Такі користувачі не відразу звикають, що можна використовувати не тільки тютюнові смаки, але й фруктові, шоколадні та багато інших. Необхідно пам'ятати, що назва рідини, що пов'язана з тютюновою маркою, не завжди їй відповідає за смаковими відчуттями. До того ж, одні й ті ж смаки у різних виробників можуть бути абсолютно різними.

Ароматизатори в заправних рідинах мають різні типи: натуральні та штучно-синтезовані. Рідини на основі натуральних ароматизаторів зазвичай коштують дорожче і відрізняються багатокомпонентністю смаків. Штучно-синтезовані добавки створюються за тими ж технологіями, що і харчові. Тому вони не є шкідливими для споживача.

Ягідний коктейль на Розетці

В інтернет-магазині Розетка ви можете купити рідину для електронних сигарет зі смаком ягідного коктейлю. Вона має вражаюче поєднання соковитої солодощі та легкої кислинки натуральних ягід. Цей божественний аромат призведе у захват багатьох вейперів. Відмінний вибір для тих, хто шукає кисло-солодкі відчуття.

Ширяння електронними гаджетами можна сприймати по-різному. Це і спосіб перейти на більш щадний та економний вид куріння, і хобі, в основі якого лежить фізіологічна залежність. Але гаджети о це тільки прилади, за допомогою яких відбувається споживання рідини для ширяння. А ось вона має бути якісною на всі сто відсотків.

На нашому сайті представлена продукція відомих і перевірених часом виробників. Користуючись послугами нашого інтернет-магазину, ви убезпечите себе від підробок і отримаєте тільки найприємніші емоції від купівлі.

На товар діють гарантії, знижки та акційні пропозиції. Оплата і доставка продукції здійснюється будь-яким зручним для вас способом.

Слідкуйте за нашими оновленнями і пропозиціями. Вдалої купівлі!

Рідини для електронних сигарет зі смаком ягідний коктейль

Обрано 3 товари