Електронні сигарети сьогодні набули небувалої популярності. І це цілком зрозуміло. Вони мають масу переваг, якщо порівняти з традиційними. На їхню затребуваність вплинули дві основні переваги: більша безпека й можливість спробувати величезну палітру смакових відтінків.

Вам може здаватися, що ви вже скуштували всі можливі варіанти заправки для паріння. Але ми вас запевняємо, що це, найімовірніше, не так. Чи знайомі ви з чудовим і оригінальним смаком Полуниця + М'ята? Якщо ні, то рекомендуємо вам скуштувати і його. Найчастіше такі неординарні заправки вибирають жінки. Однак вони, безсумнівно, сподобаються і шанувальникам кальяну, і навіть традиційних ароматів. Експериментуйте й пориньте у хвилю незвіданих, але дуже приємних відчуттів. Можливо, ви знайдете для себе щось нове й цікаве.

Оригінальний сплеск соковитої бадьорості

Уявіть, наскільки дивовижним буде поєднання ароматної улюбленої всіма полуниці з бадьорливою і освіжною м'ятою. Вас зачарує ця оригінальна композиція, і ви з неприхованим задоволенням поринете в хмару густого, насиченого й ароматного диму. Гармонійне поєднання ніжних, розслабних солодощів з тонізувальним м'ятним відтінком вразить вас своєю незвичайністю й залишить про себе незабутнє враження.

Чому варто спробувати рідини для паріння EGO?

Бренд відомий своєю орієнтацією на сучасних людей. Він виробляє електронні сигарети елегантного і водночас цікавого дизайну й комплектуючі до них. А так само радує прихильників альтернативного куріння якісними заправками, які мають масу переваг:

  • великий асортимент неповторних і яскравих ароматів;
  • насичений і глибокий смак;
  • оригінальні смакові поєднання, не представлені в лінійках інших брендів;
  • у виробництві використовуються ті ж інгредієнти, що й у харчовій промисловості;
  • рослинний гліцерин, що входить до складу рідини, вирізняється високою якістю;
  • не містить смол і тютюну;
  • зручний флакон забезпечений довгим і тоненьким носиком, що полегшує заправляння картриджа;
  • якісна упаковка і кришка, що запобігає витіканню продукту;
  • можливість створення свого унікального індивідуального коктейлю.

Купити рідину для електронних сигарет зі смаком Полуниця + М'ята на Розетці

Заправка, представлена в цьому розділі, реалізується в зручному флаконі, ємністю 10 мл. У нас в асортименті представлена продукція з різним рівнем міцності: від слабкого до суперміцного варіанту. Також у продажу ви знайдете рідини, що не містять нікотину.

Оригінальна рідина з унікальним поєднанням соковитих полуничних солодощів зі свіжістю м'яти нікого не залишить байдужим. Компанія EGO, націлена на молодих і зухвалих, створила букет, який припаде до смаку їхній цільовій категорії. Якщо ви молоді, готові до експериментів і хочете відчути всі принади електронного паріння — ця заправка для вас!

Рідини для електронних сигарет зі смаком полуниця + м'ята

Обрано 2 товари