Рідина для ширяння невід'ємна складова процесу електронного куріння. Вона призначена для заправки в картридж девайса і під час ширяння перетворюється в імітований сигаретний дим пар. Купівля доброї заправки здатна забезпечити прекрасну смакопередачу та багато приємних відчуттів від альтернативного куріння.

Якщо ви шанувальник традиційного тютюну, то вам варто спробувати рідину зі смаком Virginia tobacco. Виробники спеціальної заправки для ширяння відтворили смак такого затребуваного в багатьох країнах тютюну як Вірджинія. Рідина залишає під час електронного ширяння характерний солодкуватий і м'який смак, дозволяючи вже з першої затяжки відчути культовий аромат, який підкорив серця мільйонів людей. Такий смак залишається поза часом. Це класика, яка припаде до душі більшості людей. Рідину Virginia tobacco вибирають і новачки, і досвідчені парильники. Її шикарний букет, що доповнений легким і приємним ароматом, не набридає і не приїдається. Тому ви можете з упевненістю використовувати її кожен день.

Склад рідини для ширяння

При виборі правильної рідини необхідно звернути увагу на її склад. Більшість шанувальників ширяння і колишні курці, які прагнуть знизити рівень шкідливого впливу на свій організм. Тому варто вибирати заправки з правильним складом. Для їх виготовлення застосовуються тільки натуральні інгредієнти високої якості. Тут, на відміну від традиційних сигарет, ви не знайдете смол, продуктів горіння та інших шкідливих речовин. До складу рідини входить вода, очищений пропіленгліголь, гліцерин і натуральні ароматизатори. У нікотинові заправки входить також нікотин.

Трохи про найпопулярніший тютюн Virginia

Тютюн отримав свою назву на честь британської колонії «Вірджинія», яка пізніше стала частиною США. Саме на цій території був вперше вирощений цей сорт і довгий час його вирощували тільки тут. Згодом, тютюн настільки припав до душі мешканцям усіх країн, що його стали вирощувати й на інших континентах.

Популярність, що перевершила всі можливі очікування, тютюну приніс його приємний, трохи фруктовий аромат і незвичайна м'якість смаку. Сьогодні відчути всю його красу можуть не тільки курці, а й власники електронних сигарет.

Насолоджуйтеся рідиною для електронних сигарет зі смаком Virginia tobacco

Наш магазин пропонує вам відчути воістину королівський смак тютюну Virginia. Ви отримаєте небувалу насолоду в процесі ширяння і відчуєте себе частиною вищого світу. А головне о ви зможете отримати свою порцію приємних емоцій, не завдаючи при цьому незручності оточуючим людям. М'який пар, який виділяє рідина, розсіюється протягом декількох хвилин.

Усім шанувальникам стилю і елегантності сподобається унікальний смак заправки Virginia tobacco. Ширяння електронної сигарети подарує душевний аромат і приємне проведення часу, дозволить насолодитися хвилинами необхідного всім відпочинку.

Рідини для електронних сигарет зі смаком virginia tobacco

Обрано 2 товари