Теплі комбінезони для малюків

Зимові прогулянки — чудовий спосіб проведення часу з малюком, особливо, якщо зима видалася сніжна, морозна й сонячна. Однак без грамотно добраного гардероба прогулянка з дитиною може перетворитися на суцільне розчарування. Саме для того, щоб уникнути таких ситуацій, і були створені утеплені дитячі комбінезони. Вони максимально зручні для рухливого малюка, мають яскраві кольори, а найголовніше — вони дуже теплі й не дадуть замерзнути навіть у найлютіші морози.

Зимовий одяг, по своїй суті, — це не тільки куртки й утеплені штани. Термобілизна і спеціальні костюми, які надягають під верхні елементи, також належать до категорії зимових речей. Серед них виділяються теплі комбінезони для малюків — спеціальні суцільні кофтинки, суміщені зі штанами, які дають дитині змогу довго перебувати на вулиці з друзями й не переохолоджуватися.

Хатні теплі комбінезони для дітей

Можна виділити три різновиди теплих комбінезонів, які використовуються як хатній кімнатний одяг:

  • Трикотажний — спеціальний костюм, вироблений із бавовни, призначений для активного дозвілля в приміщенні, наприклад — вдома або в дитячому садку, або ж як повсякденний одяг для новонародженого;
  • Флісовий — комбінезон, який надягають на малюка під верхній одяг. Завдяки своїм властивостям фліс зберігає тепло й чудово відводить зайву вологу від тіла малюка, не даючи йому пітніти під час активної гри;
  • В'язаний — максимально утеплювальний костюм, який рекомендується надягати під верхній одяг у тому разі, якщо температура на вулиці опускається нижче 20 градусів, а з малюком потрібно вийти на вулицю. Також в'язаний вовняний костюм чудово підійде як хатній одяг у холодну пору року.

Теплі комбінезони для малюків як верхній зимовий одяг

Що стосується верхнього одягу, то під час створення таких костюмів віддається перевага синтетичним тканинам із наповнювачем або мембраною, а також теплими підкладками.

Комбінезони такого типу не мають пропускати вологу, мають бути максимально зносостійкими та гармонійно сидіти на малюку, що любить прогулянки. Дуже зручні для прогулянок на вулиці комбінезони-трансформери — універсальний одяг із декількома варіантами носіння.

Як обрати матеріал теплих дитячих комбінезонів

У каталозі ROZETKA виділяються три основні різновиди:

  • Мембрана;
  • Синтетичні наповнювачі;
  • Пух або перо.

У світлі розвитку технологій, на перший план виходять різні синтетичні тканини з мембраною. Попри те, що це синтетика, все-таки варто сказати про те, що ці тканини ні в чому не поступаються натуральним, а за деякими параметрами й перевершують їх.

Зовнішня сторона комбінезона, вироблена із синтетичної тканини з застосуванням мембрани, практично не зношується, не пропускає вологу зовні та чудово виводить випари від тіла, завдяки своїй сітчастій структурі. У поєднанні зі спеціальною термобілизною або флісовими кофтами, непромокальний комбінезон із застосуванням мембрани у своїй структурі стане максимально комфортним і зручним для малюка, на відміну від бавовняних тканин, які практично миттєво вберуть вологу від тіла під час активного відпочинку, і малюк замерзне. Мембранні комбінезони дуже легкі, легко надаються очищенню від бруду, практично не обмежують рухів і чудово захищають дитину як від мокрого снігу або дощу, так і від вітру.

Обираючи комбінезон-трансформер із капюшоном і рукавицями, варто звернути увагу на строчку і проклеювання швів. У тому разі, якщо шов надійно проклеєний, то цей елемент верхнього одягу практично непромокальний.

З мінусів мембранних комбінезонів можна зазначити порівняно високу вартість, а також потребу спеціального температурного режиму під час прання.

Синтетичні наповнювачі прийнятні в тому разі, якщо комбінезон обирається для прогулянок виключно у сніжну пору року, водночас дитина не схильна до максимальної активності. У такому разі можна обрати костюм зі штучними утеплювачами, як-от холофайбер, ізософт, тинсулейт, файберскін тощо. Такі комбінезони також добре триматимуть тепло, однак, принцип роботи дещо інший. Завдяки збереженню повітря між волокнами костюм не гріє тіло малюка, а зберігає тепло, що виділяється ним. Як підкладка може використовуватися

Пухові або пір'яні натуральні наповнювачі вважаються найекологічнішими та найбезпечнішими, на відміну від синтетики, й добре зберігають тепло, проте водночас пуховий наповнювач дуже примхливий у догляді. Також варто зазначити, що пух не підходить алергікам. Обираючи комбінезон із таким наповнювачем, потрібно переконатися, що шви ретельно прошиті, а також пір'я не лізе назовні.

Купити теплий комбінезон для малюка можна в інтернет-магазині Розетка за низькою ціною. Завжди в наявності будь-які розміри й забарвлення, що підходять для хлопчиків і для дівчаток, які точно сподобаються маленьким непосидам.

Показати ще